Skocz do zawartości

Wniosek ds 260


Rekomendowane odpowiedzi

17 minutes ago, Damianq said:

Oczywiście chodziło mi o 2022+5 miechow. - literówka. Reasumując nawet jakbym miał we wrześniu ta rozmowę to nie powinno być problemu prawda? W „normalnych latach” z tym numerem miałbym tak jak napisałem pewnie marzec-maj.

Paszport, ktory masz miec ze soba na interview ma byc: "valid for six months beyond the intended date of entry into the U.S. for you and each family member applying for a visa." Twoje intended date of entry bedzie ograniczac z gory data badania lekarskiego, zatem najpozniej mozesz zrobic badania w maju 2022.

17 minutes ago, Damianq said:

Wracając do DS260. Czyli Ja wypełniam swój DS260, żona swój i powiedzmy ja za moje dzieciaki i na końcu wpisuje ze to ja go wypełniałem w pytaniu o to kto pomagał tak? Dobrze zrozumiałem, ze do wszystkich czterech DS260 potrzebuje paszporty osob które one dotyczą tak? Ja i żona mamy, dzieciakom muszę w takim razie zrobić. 

Yup. Zaloguj sie do CEAC i sam zobacz jak to wyglada. Powinny czekac na Ciebie 3 DS-260 do wypelnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

1. Were You issued an Alien Registration Number ? w 2003 byłem na J1 Visa i pracowałem 2 miesiące - mam SSN ale czy Alien Registration number ???? pojęcia nie mam jak sprawdzić czy został mi nadany - ktoś wie ?

2. Przy zaznaczeniu, że było się w USA pytają o kontentą datę pobytu i okres na jaki została wydana wiza ( w moim wypadku była to J1 ) Nie mam już tamtego paszportu bo było to 18 lat temu . Może wiecie czy w jakiś sposób można sprawdzić ? wiem , że można przez Travel History ale tam jest tylko do 5 lat wstecz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Xarthisius napisał:

Jakbym znal to bym napisal :)

hehe dzięki

Ale na to pytanie na pewno znasz odpowiedź. Musze wypisać szkoły we wniosku DS-260. Chodziłem do 2 podstawówek ( pierwsze 3 klasy do innej ) oraz do 1  liceum. 

Przy zapytaniu "Number of Educational Institution Attended " 3 czy 2 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minutes ago, szaman said:

hehe dzięki

Ale na to pytanie na pewno znasz odpowiedź. Musze wypisać szkoły we wniosku DS-260. Chodziłem do 2 podstawówek ( pierwsze 3 klasy do innej ) oraz do 1  liceum. 

Przy zapytaniu "Number of Educational Institution Attended " 3 czy 2 ? 

A o co pytaja linijke wczesniej? "Have you attended any educational institutions at a secondary level or above?"

Innymi slowy ze zlobkow, przedszkol i szkol podstawowych nie trzeba sie spowiadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...