Skocz do zawartości

Wniosek ds 260


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam wszystkich Forumowiczów:)

Za 7 razem udało mi się wygrać loterię wizową.Zabieram się do wypełnienia wniosku DS-260.

Wyczytałam ,że formularz wypełnia się w języku angielskim,stąd moje pytanie o miejsca pracy i nazwy ulic.Przykładowo jeśli pracowałam w firmie o nazwie Zajazd s.c. to zamienić to na "Inn" czy zostawić nazwę własną ,to samo ulice ,na przykład ulica Wiśniowieckiego? Czyli po prostu Wiśniowieckiego street? 

Wszystkim gratuluję i pozdrawiam.Z góry dziękuję za odpowiedź:)


 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów:)

Za 7 razem udało mi się wygrać loterię wizową.Zabieram się do wypełnienia wniosku DS-260.

Wyczytałam ,że formularz wypełnia się w języku angielskim,przejrzałam przykładowy wniosek,stąd moje pytanie o miejsca pracy i nazwy ulic.Przykładowo jeśli pracowałam w firmie o nazwie Zajazd s.c. to zamienić to na "Inn" czy zostawić nazwę własną ,to samo ulice ,na przykład ulica Truskawkowa to Strawberry street ? Chcę wypełnić wniosek poprawnie,stąd te może głupie pytania.

Wszystkim gratuluję i pozdrawiam.Z góry dziękuję za odpowiedź:)


 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mailing Address

 
Czy tu wpisuję swój aktualny adres zamieszkania??

Permanent Address

Please provide the following information on where you intend to live after arrival in the United States.

A tu wpisuję adres gdzie teoretycznie zamieszkam po przylocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, illusion napisał:

Zgadza się, a czy mógłby ktoś potwierdzić jak wpisuje się uniwersytety w Polsce i szkoły? i.e. Jagiellonian Universty czy Uniwersytet Jagiellonski, II Liceum Ogólnokształcace czy High school no 2?

nie wiem czy to ma jakieś znaczenie większe, moje liceum ma strasznie nieprzetłumaczalna nazwę wiec wpisałam liceum im. xxxxx a jeśli chodzi o uniwersytet to wpisałam chyba po prostu  univeristy of gdańsk. Wizę dostałam i nikt o to nie pytał nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...