Skocz do zawartości

Wniosek ds 260


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

1. Jeśli mam we wniosku do wpisania adres firmy, w której pracuje i numer budynku to np. 23/25. Nie mogę użyć we wniosku „/„. Czym go zastąpić? „-„?

2. Co powinno się zaznaczyć w pytaniu: „ do you have documentation to establish that you have received vactinations in accordance with US law? Tu chodzi o te badani i szczepienia, które są wymagane na rozmowę w ambasadzie?

3. Mam rocznego syna, który będzie emigrował ze mną. Wiadomo, że nie posiada jeszcze telefonu, a co za tym idzie nie ma przypisanego numeru telefonu. To samo jeśli chodzi o media społecznościowe. Czy powinnam w tych miejscach wpisać swoje?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, magsasi said:

1. Jeśli mam we wniosku do wpisania adres firmy, w której pracuje i numer budynku to np. 23/25. Nie mogę użyć we wniosku „/„. Czym go zastąpić? „-„?

2. Co powinno się zaznaczyć w pytaniu: „ do you have documentation to establish that you have received vactinations in accordance with US law? Tu chodzi o te badani i szczepienia, które są wymagane na rozmowę w ambasadzie?

3. Mam rocznego syna, który będzie emigrował ze mną. Wiadomo, że nie posiada jeszcze telefonu, a co za tym idzie nie ma przypisanego numeru telefonu. To samo jeśli chodzi o media społecznościowe. Czy powinnam w tych miejscach wpisać swoje?

  1. Moze byc "-"
  2. Odpowiedz jest bez znaczenia, bo i tak lekarz da Ci wszystko czego Ci brakuje w "dokumentacji".
  3. Nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam również pytanie odnośnie  poprzedniego zatrudnienia. Przez niecały rok w UK byłem zatrudniony w agencji pracy czy w takim wypadku w Employer Name wpisać nazwę agencji pracy razem z jej adresem czy wpisać nazwę rzeczywistej firmy w jakiej procowałem. Jeśli opcja nr 2 to wtedy numer telefonu do firmy dać do biura firmy który widnieje na ich stornie internetowej? I jeszcze pytanie w poprzednich pytaniach gdzie trzeba było wpisać  poprzednie miejsca zamieszkania, a mianowicie raz w wakacje wyjechałem ponownie do Uk jednak na 1,5-2 miesiące dorobić na wakacje. Tak więc nie wpisywałem tego okresu do miejsc zamieszania, w takim razie odpuścić też wpisywanie tej pracy? I ostanie pytanie. Pracowałem w jednej firmie w głównej siedzibie w biurze potem poszedłem na studia i udało mi się dogadać żeby w tej samej firmie załatwić prace w ich sklepie stacjonarnym w mieście w którym będę studiował. Czy wtedy adres pracodawcy wpisywać ich główny czy rzeczywisty tam gdzie był ten sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...