Skocz do zawartości

Wniosek ds 260


Rekomendowane odpowiedzi

Przez jaka przeglądarkę wypełniacie DS? Nie znalazłem żadnej informacji oficjalnej co do przeglądarki. Zauważyłem jednak ze przez FireFox bardzo często nie da się zalogować bo wyskakuje błąd a jak odpala przez Explorer to wchodzi za każdym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 hours ago, Damianq said:

Przez jaka przeglądarkę wypełniacie DS?

Chrome.

2 hours ago, Damianq said:

Nie znalazłem żadnej informacji oficjalnej co do przeglądarki.

Jest na stronie na ktorej sie logujesz...

Browser Requirements
1. Your browser must support 128-bit encryption.
2. JavaScript must be enabled.
3. Transport Layer Security (TLS) must be enabled.
4. This website will work with a variety of Internet browsers, but it is best supported by
    Internet Explorer 8.0 or higher.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to jest procesowane tak samo jak odblokowanie formularza, to wiem że już są ludzie czekający na to miesiąc i zero reakcji. 
mam tez nadzieje, ze te akceptację nowego applicanta robią bez analizy pozostałych, do tej pory wypelnionych, bo sobie tam chwilowo jakieś bzdurki powpisywałem na potrzeby poznania całego wniosku... 

U nas już się udało, mogę uzupełniać :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, magsasi napisał:


Jakoś 3-4dni


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

9 godzin temu, danielwro napisał:

a faktycznie, u nas tez musieli dzisiaj dodać

A czy dostawaliście jakiś dokument potwierdzający? W instrukcji jest napisane ze trzeba potwierdzić dodanie dokumentem jednak nigdzie go nie dodawałem przy „Add...”  Może mieli tu na mysli ze jak się potem będzie wysyłać skany na maila to trzeba również dać komplet dla nowego członka co w zasadzie jest dla mnie jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy dostawaliście jakiś dokument potwierdzający? W instrukcji jest napisane ze trzeba potwierdzić dodanie dokumentem jednak nigdzie go nie dodawałem przy „Add...”  Może mieli tu na mysli ze jak się potem będzie wysyłać skany na maila to trzeba również dać komplet dla nowego członka co w zasadzie jest dla mnie jasne.

Ja to właśnie tak rozumiem, że jak dostaniemy od Kcc zielone światło na wysyłanie dokumentów, to tym dokumentem potwierdzającym będzie akt ślubu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się upewnić, jak ja wypełniłem ds-260, a pozostali członkowie rodziny nie lecą to nie wypełniam ich ds-260 i na stronie ceac i mój wniosek jest complete a pozostałych widnieje start now. I tak ma być?

A informację odnośnie wysyłki skanów dokumentów, sprawdzam na stronie ceac, czy przysyłają maila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...