Skocz do zawartości

Wniosek ds 260


Rekomendowane odpowiedzi

19 minutes ago, 9kk said:

 przepraszam ale teraz widzę że  niepoprawnie zadałam pytanie a że nie mogę już edytować to zapytam jeszcze raz 

'' Zespół szkół Ekonomiczno- Gastronomicznych im. Stanisława Staszica'' przetłumaczyć jako  ''Complex of Economics and Gastronomy Schools Stanisław Staszic'' a może po prostu ''Technical college'' ? 

Szkola srednia to nie jest college. Vocational high school to najblizej co sie da powiedziec. Stanislaw Staszic's Vocational School of Economics and Gastronomy?

19 minutes ago, 9kk said:

Co najlepiej wpisać w Degree or Diploma jeżeli chodziłam do tego  technikum 2 lata ale przeniosłam się i ukończyłam liceum?

Jezeli post wczesniej, pytalas co wpisac w degree w przypadku kiedy nie ukonczylas jeszcze studiow i dostalas odpowiedz, to co wpisac w przypadku nieukonczenia technikum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, Xarthisius napisał:

Szkola srednia to nie jest college. Vocational high school to najblizej co sie da powiedziec. Stanislaw Staszic's Vocational School of Economics and Gastronomy?

Jezeli post wczesniej, pytalas co wpisac w degree w przypadku kiedy nie ukonczylas jeszcze studiow i dostalas odpowiedz, to co wpisac w przypadku nieukonczenia technikum?

o faktycznie, trochę się zakręciłam :)) dziękuję bardzo za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, 9kk said:

Hej, Tak się zastanawiam bo w miejscu dotyczącym szkół '' Date of attendance to '' wpisałam datę w którą wypełniałam DS  a nie datę w której kończę studia czyli 2022 rok( bo DS musi być wypełniany zgodnie ze stanem faktycznym ), dobrze zrobiłam? 

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej, zauważyłam ze w pytaniu o dokumentacje szczepień zrobiłam błąd bo zamiast odpowiedzieć 

I will get all the required vaccines to be in accordance with US law at my medical examination    to napisałam 

I will get all the required vaccines to be inaccordance with US law at my medical examination 

czy prosić o odblokowanie czy to pierdoła i  mogę tak zostawić?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, 9kk said:

Hej, zauważyłam ze w pytaniu o dokumentacje szczepień zrobiłam błąd bo zamiast odpowiedzieć 

I will get all the required vaccines to be in accordance with US law at my medical examination    to napisałam 

I will get all the required vaccines to be inaccordance with US law at my medical examination 

czy prosić o odblokowanie czy to pierdoła i  mogę tak zostawić?

Ty tak na serio, czy trolujesz?... Nie, nie musisz odblokowywac DS-260 i tego poprawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Xarthisius napisał:

Ty tak na serio, czy trolujesz?... Nie, nie musisz odblokowywac DS-260 i tego poprawiac.

 nie nie troluje, już tak mam ze muszę się upewniać, nawet jeśli wiem że to prawdopodobnie głupota to i tak wolę pytać:))Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
W dniu 15.05.2021 o 17:11, Xarthisius napisał:

Paszport, ktory masz miec ze soba na interview ma byc: "valid for six months beyond the intended date of entry into the U.S. for you and each family member applying for a visa." Twoje intended date of entry bedzie ograniczac z gory data badania lekarskiego, zatem najpozniej mozesz zrobic badania w maju 2022.

Yup. Zaloguj sie do CEAC i sam zobacz jak to wyglada. Powinny czekac na Ciebie 3 DS-260 do wypelnienia.

Czy ja dobrze interpretuje to co napisałeś? Paszport mam ważny do 05/2023, badania są ważne 6 miesięcy czyli muszę wjechać do USA nie później niż 6 miesięcy od daty badania lekarskiego. Resumując najpóźniej muszę wjechać do USA w grudniu 2022 czyli tak jak napisałeś najpóźniej mogę zrobić badania w maju 2022 roku przy założeniu, że chce wykorzystać maksymalnie czas tych 6 miesięcy. Zakładając jednak, że wyjadę bezpośrednio po "rozmowie" to badania mogę mieć nawet we wrześniu 2022 roku byle by wyjechać wcześniej niż w grudniu 2022 tak?

 

PS. Przy okazji zapytam... Co wpisujecie tam gdzie trzeba podać ID do socialmedia? Mam na myśli fb i instagrama. Czy w przypadku fb jest to to co wyświetla się w linku do naszego profilu np. jan.kowalski.3 czy może ciąg liczb który wyświetla się jak wklei się link do swojego profilu w strone typu "what's my facebook identifier?" Analogicznie instagram, czy swój nickname na insta czy również ciąg liczb jak w przypadku fb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Damianq said:

Czy ja dobrze interpretuje to co napisałeś? Paszport mam ważny do 05/2023, badania są ważne 6 miesięcy czyli muszę wjechać do USA nie później niż 6 miesięcy od daty badania lekarskiego. Resumując najpóźniej muszę wjechać do USA w grudniu 2022 czyli tak jak napisałeś najpóźniej mogę zrobić badania w maju 2022 roku przy założeniu, że chce wykorzystać maksymalnie czas tych 6 miesięcy. Zakładając jednak, że wyjadę bezpośrednio po "rozmowie" to badania mogę mieć nawet we wrześniu 2022 roku byle by wyjechać wcześniej niż w grudniu 2022 tak?

6 miesiecy (conajmniej) paszport ma miec na rozmowie. Twoj paszport spelnia ten warunek bez problemu. Przy badaniach robionych we wrzesniu, teoretycznie wiza bedzie wazna az do lutego 2023.

Przy przekraczaniu granicy z IV nie wiem jak dlugo musi byc wazny paszport. Zasada: "Passport valid for travel to the United States – Your passport must be valid for at least six months beyond your period of stay in the United States" obowiazuje tylko turystow, bo w koncu imigrujesz "na cale zycie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...