Skocz do zawartości

Wniosek ds 260


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 godziny temu, Xarthisius napisał:

Po to "zaupvotowalem" odpowiedz @mcpear, zeby pokazac co o tym mysle :) Ja bym poprawil. Z tego co widze po innym forum otwieraja DS w miare szybko teraz.

Właśnie dostałem maila od kcc:

Dear A S:

Congratulations! Our records indicate that your case is ready to be scheduled for an interview when your case number becomes current, and appointments are available. Interviews are scheduled numerically based on region and which case numbers have already been processed..........

Czy w związku z tym jednak odblokowywać? CN 18xxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, AS13 said:

Właśnie dostałem maila od kcc:

Dear A S:

Congratulations! Our records indicate that your case is ready to be scheduled for an interview when your case number becomes current, and appointments are available. Interviews are scheduled numerically based on region and which case numbers have already been processed..........

Czy w związku z tym jednak odblokowywać? CN 18xxx

cutoff na luty jest 13k, czasu masz cale mnostwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem maila od kcc:

Dear A S:

Congratulations! Our records indicate that your case is ready to be scheduled for an interview when your case number becomes current, and appointments are available. Interviews are scheduled numerically based on region and which case numbers have already been processed..........

Czy w związku z tym jednak odblokowywać? CN 18xxx


A kiedy wysyłałeś ds’a?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2021 o 22:46, Damianq napisał:

5.      Dane rodziców. Mój tata nie zyje wiec tak wpisałem. W przypadku mamy mam pytanie czy adres mamy jest taki sam jak taty. To bez sensu. Jak mam to interpretować? Dać „NO”?

 

W dniu 20.06.2021 o 23:30, Xarthisius napisał:

5. Jak zaznaczyles ze Twoj Ojciec nie zyje to wpisales jakis adres? Jezeli tak, to czy jest to taki sam adres jak obecnie Twojej Mamy?

 

W dniu 21.06.2021 o 07:27, Damianq napisał:

No właśnie chodzi o to ze jak odpowiedziałem na pytanie czy ojciec żyje „No” to miałem tylko wpisać rok śmierci i tyle. Żadnego adresu w przypadku ojca nie podawałem stad właśnie moje rozterki :)

 

W dniu 21.06.2021 o 14:43, Xarthisius napisał:

Tak czy inaczej, wpisz ze Matka nie mieszka pod tym samym i podaj jej adres. Ktos kto projektowal formularz mial 2je z logiki...

Kiedys te pola (Postal Code / ZIP Code) byly osobne. Teraz sprawdzilem w przykladowym DS-260 i je ujednolicili. My bad.

 

Teraz wypełniając DS'a dzieciaków zauważyłem, że w tym wniosku jest błąd bo jak wpisuje najpierw ojca (wpisuje adres) i na pytanie czy zyje odpowiadam tak  to wyswietlaja sie okienka do wpisania adresu, jak dam nie to pyta o date smierci. Jak przechodze do matki, wpisuje imie i naziwsko, a wczesniej zaznaczyłem ze ojciec zyje to nie pojawia się teraz pytanie czy matka ma ten sam adres tylko są porostu okienka do wpisania adresu. Specjalnie wracając do ojca zmieniam czy zyje na nie i przy matce z automatu pojawia się pytanie czy ma taki sam adres jak ojciec :D Coś tu chyba skrypt tego wniosku nie poprawnie działa bo chyba powinno być odwrotnie czyli jak ojcu zaznaczam ze nie zyje to matece powinien byc z automatu adres do wpisania a jak zaznaczam ze zyje to w tedy przy matce powinno byc pytanie czy taki sam adres jak sie wpisalo u ojca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, andyopole napisał:

Brzmi cokolwiek złowrogo. ...

Nie rozumiem co masz na myśli? :) Ojciec = ja, a testowałem reakcje arkusza a nie wróżyłem złe rzeczy jeśli to miałeś na myśli :P  Miałem problem jak wpisywałem swój DS bo wydało i się to dziwne ale ja zaznaczyłem, że nie żyje mój tata (bo nie żyje) a pytanie przy mamie się pojawiło dlatego wydało mi się to dziwne dlatego pytałem jak widać wyżej. Przy moich dzieciach poprostu zauważyłem, to co opisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie już ostatnie pytanie. Jak pisze adres to jak mam w Polsce adres "ul. Akacjowa 9/10" to wpisuje "Akacjowa 9 apt. 10"? I czy "apt." z "kropką" czy bez "kropki"? Jak jest poprawnie po angielsku?

 

A tak w zasadzie najbardziej poprawnie po amerykańsku to powinno byc "9 Akacjowa apt. 10" chyba? Jak wy wpisywaliście adresy? Głupieje już przy prostych czynnościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Damianq napisał:

Nie rozumiem co masz na myśli? :) Ojciec = ja, a testowałem reakcje arkusza a nie wróżyłem złe rzeczy jeśli to miałeś na myśli :P  Miałem problem jak wpisywałem swój DS bo wydało i się to dziwne ale ja zaznaczyłem, że nie żyje mój tata (bo nie żyje) a pytanie przy mamie się pojawiło dlatego wydało mi się to dziwne dlatego pytałem jak widać wyżej. Przy moich dzieciach poprostu zauważyłem, to co opisałem :)

Powinienem emotke zawiesić ze to zart.

Głupio tak pytać o to czy żyjący ma ten sam adres co umarły. ...

Tak jak pisał @Xarthisius  ten co układał te aplikacje to albo na bakier z logiką albo "szwagier", któremu wpadło zlecenie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...