Skocz do zawartości

Wniosek ds 260


Rekomendowane odpowiedzi

7 hours ago, Damianq said:

No właśnie chodzi o to ze jak odpowiedziałem na pytanie czy ojciec żyje „No” to miałem tylko wpisać rok śmierci i tyle. Żadnego adresu w przypadku ojca nie podawałem stad właśnie moje rozterki :)

Tak czy inaczej, wpisz ze Matka nie mieszka pod tym samym i podaj jej adres. Ktos kto projektowal formularz mial 2je z logiki...

7 hours ago, Damianq said:

co do poczty wpisałem z kreska i puściło tylko bardzo rozumiem czemu mam nie wpisywać zip code jak to kod pocztowy jest? Tam nie ma nic o postal code.

Kiedys te pola (Postal Code / ZIP Code) byly osobne. Teraz sprawdzilem w przykladowym DS-260 i je ujednolicili. My bad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 151
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
witam , proszę o odpowiedz odnośnie szczepień, jeżeli zgubiłam książeczkę szczepień to zaznaczyc ze nie mam, czy lepiej 'tak' bo przeciez i tak je uzupelnie na wizycie u lekarza ?

Ja zaznaczyłam, że tak, z myślą, że i tak bede miała szczepienia zgodnie z ich prawem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2021 o 20:21, Aleksandra napisał:

witam , proszę o odpowiedz odnośnie szczepień, jeżeli zgubiłam książeczkę szczepień to zaznaczyc ze nie mam, czy lepiej 'tak' bo przeciez i tak je uzupelnie na wizycie u lekarza ?

rowniez rekomendowana praktyka to zaznaczenie zgodnie z prawda - "nie" i wytłumaczenie ponizej w sposob - 

"The applicant is in the process of reviewing vaccination records and will obtain the required vaccinations on or before the date of the medical exam."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, danielwro napisał:

rowniez rekomendowana praktyka to zaznaczenie zgodnie z prawda - "nie" i wytłumaczenie ponizej w sposob - 

"The applicant is in the process of reviewing vaccination records and will obtain the required vaccinations on or before the date of the medical exam."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 21.06.2021 o 14:43, Xarthisius napisał:

Tak czy inaczej, wpisz ze Matka nie mieszka pod tym samym i podaj jej adres. Ktos kto projektowal formularz mial 2je z logiki...

Kiedys te pola (Postal Code / ZIP Code) byly osobne. Teraz sprawdzilem w przykladowym DS-260 i je ujednolicili. My bad.

Tak z ciekawosci. Gdzie znajdę ten przykładowy DS-260? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...