Skocz do zawartości

Wniosek ds 260


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
7 hours ago, danielwro said:

kilka dni temu dodałem we wniosku derivative applicant / spouse i jest ciagle "sent", a gdzies mi tam chyba mignęło że to do 20 minut zajmuje...

czekać?  

Daj im troche czasu. Sredni czas oczekiwania na odpowiedz przez maila to teraz 2 tygodnie. Przyklepanie zmian w DS-260 pewnie podobnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Damianq napisał:

Ja wczoraj dodawałem syna i komunikat był żeby sprawdzić za 60 min. ale było już późno i nie czekałem. Sprawdzę potem czy jest ok to dam znać :)

Nie moge znaleść funkcji edytowania posta więc cytuje.

 

Sprawdziłem teraz i u mnie też jest "UNDER REVIEW" i "SENT" wiec pozostaje chyba czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Damianq napisał:

Nie moge znaleść funkcji edytowania posta więc cytuje.

 

Sprawdziłem teraz i u mnie też jest "UNDER REVIEW" i "SENT" wiec pozostaje chyba czekać.

W prawym górnym rogu jest trzykropek. Tam kliknij i znajdziesz opcję edycji. Można edytować w ciągu godziny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2021 o 08:20, danielwro napisał:

kilka dni temu dodałem we wniosku derivative applicant / spouse i jest ciagle "sent", a gdzies mi tam chyba mignęło że to do 20 minut zajmuje...

czekać?  

Ruszyło coś u Ciebie? U mnie nadal „sent”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Damianq napisał:

Ruszyło coś u Ciebie? U mnie nadal „sent”

tydzien minal i tez ciagle nic..

ale mam rownolegle jeszcze wiekszy problem.. jakis armagedon obecnie panuje w PL z paszportami, nie mozna dodzwonic sie do zadnego biura paszportowego, numerki dopiero na koniec lipca (plus jeszcze wyrobienie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, danielwro napisał:

tydzien minal i tez ciagle nic..

ale mam rownolegle jeszcze wiekszy problem.. jakis armagedon obecnie panuje w PL z paszportami, nie mozna dodzwonic sie do zadnego biura paszportowego, numerki dopiero na koniec lipca (plus jeszcze wyrobienie). 

O masz, ja moim chłopakom wniosek złożyłem w poniedziałek a w piątek już miałem paszporty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to jest procesowane tak samo jak odblokowanie formularza, to wiem że już są ludzie czekający na to miesiąc i zero reakcji. 

mam tez nadzieje, ze te akceptację nowego applicanta robią bez analizy pozostałych, do tej pory wypelnionych, bo sobie tam chwilowo jakieś bzdurki powpisywałem na potrzeby poznania całego wniosku... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...