Skocz do zawartości

Wniosek ds 260


Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, AS13 said:

Chciałbym się upewnić, jak ja wypełniłem ds-260, a pozostali członkowie rodziny nie lecą to nie wypełniam ich ds-260 i na stronie ceac i mój wniosek jest complete a pozostałych widnieje start now. I tak ma być?

Tak ma byc.

1 hour ago, AS13 said:

A informację odnośnie wysyłki skanów dokumentów, sprawdzam na stronie ceac, czy przysyłają maila?

Mozesz czekac, ale mozesz tez wyslac dokumenty "nieproszony".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Pomogliście nie raz, więc może i tym razem pomożecie.

We wszystkich dokumentach mam wpisanego ojca, ale nie mam z nim żadnego kontaktu od maleńkości i nawet nie wiem czy żyje.

We wniosku mam wypełnić dane ojca i podać czy ojciec żyje. Co mam zaznaczyć? Bo nie mam okienka „do not know”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, próbuje podpisać wniosek i wysłać go. Przy podpisywaniu proszą o wpisanie case number oraz numer paszportu, a gdy go wpisuje i akceptuje każą mi poprawić case number. Czy ktoś wie dlaczego? Case number wpisuje poprawnie jak coś ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlinkujcie proszę stronę gdzie sprawdza się swoje wizyty w USA. Dałbym głowę, że @Xarthisius gdzieś wrzucał link, ale przeszukałem kilka tematów i nie mogę tego znaleźć. Biorę się w końcu za DS i nie chciałbym się pomylić. W paszportach mam tylko stemple wjazdowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Xarthisius napisał:

Dziękuje :) Na tej stronie wyświetla mi się tylko ostatni wyjazd z USA. Na szczęście ma pieczątki w paszporcie więc wpisałem daty wjazdu i ilość miesięcy, powinno być ok. Myślałem, że będą wymagać dokładnych dat wlotu i wylotu.

 

Mam jeszcze kilka pytań na ten moment:

1.      Kod pocztowy z kreską czy bez?

2.      Czy podając adresy zamieszkania w ostatnim adresie zamieszkania od 16 roku życia podawaliście przedział do 16 urodzin. Czyli np. jak mieszkałem gdzieś od urodzenia do 2011 roku a urodziny 16 urodziny miałem 09/2006 to wpisać przedział 09/2011 – 09/2006? Czy 09/2011 – 09/1990?

3.      Czy jeśli mój adres to xxxxx xx/xx to wpisuje xxxxx xx apt. xx? nie da się wpisać xx/xx

4.      Jeśli chodzi o media społecznościowe to co wpisywaliście w Social Media Identifier? Link do profilu w przypadku FB czy po prostu Imię i nazwisko lub w przypadku Instagrama nazwę użytkownika?

5.      Dane rodziców. Mój tata nie zyje wiec tak wpisałem. W przypadku mamy mam pytanie czy adres mamy jest taki sam jak taty. To bez sensu. Jak mam to interpretować? Dać „NO”?

6.      Were you issued an Alien Registration Number by the Department of Homeland Security? O co chodzi? Byłem na B2 więc nie mam SSN. Mam zaznaczyć "NO"?

7. W przypadku żony jest pytanie o "Occupation" Jak mam to rozumieć? Zawód wyuczony czy aktualne zajęcie? Zona ma studia a aktualnie jest na macierzńskim  wieć w sumie nie wiem czy mam jej wpisać zawód wyuczony czyli OTHER i podać MANAGEMENT czy wybrać HOUSE MAKER ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, Damianq said:
  1. Kod pocztowy z kreską czy bez?
  2. Czy podając adresy zamieszkania w ostatnim adresie zamieszkania od 16 roku życia podawaliście przedział do 16 urodzin. Czyli np. jak mieszkałem gdzieś od urodzenia do 2011 roku a urodziny 16 urodziny miałem 09/2006 to wpisać przedział 09/2011 – 09/2006? Czy 09/2011 – 09/1990?
  3. Czy jeśli mój adres to xxxxx xx/xx to wpisuje xxxxx xx apt. xx? nie da się wpisać xx/xx
  4. Jeśli chodzi o media społecznościowe to co wpisywaliście w Social Media Identifier? Link do profilu w przypadku FB czy po prostu Imię i nazwisko lub w przypadku Instagrama nazwę użytkownika?
  5. Dane rodziców. Mój tata nie zyje wiec tak wpisałem. W przypadku mamy mam pytanie czy adres mamy jest taki sam jak taty. To bez sensu. Jak mam to interpretować? Dać „NO”?
  6. Were you issued an Alien Registration Number by the Department of Homeland Security? O co chodzi? Byłem na B2 więc nie mam SSN. Mam zaznaczyć "NO"?
  7. W przypadku żony jest pytanie o "Occupation" Jak mam to rozumieć? Zawód wyuczony czy aktualne zajęcie? Zona ma studia a aktualnie jest na macierzńskim  wieć w sumie nie wiem czy mam jej wpisać zawód wyuczony czyli OTHER i podać MANAGEMENT czy wybrać HOUSE MAKER ?
  1. Wpisz tak jak formularz pozwala. W polu "postal code" akceptuje - AFAIR. Zip code zostawiasz pusty
  2. Od urodzenia 09/1990
  3. Tak.
  4. Jak sie logujesz na FB i wchodzisz na swoj wlasny profil, to masz albo nazwe uzytkownika albo profil id, ktory jest dluga liczba. Imie i nazwisko jest bez sensu, bo "Janow Kowalskich" takich jak Ty moze byc cale stado...
  5. Jak zaznaczyles ze Twoj Ojciec nie zyje to wpisales jakis adres? Jezeli tak, to czy jest to taki sam adres jak obecnie Twojej Mamy?
  6. A-# otrzymuja ludzie na nie ktorych wizach przy pozwoleniu na prace. Jezeli byles w stanach tylko na B1/B2 to nie masz A-#.
  7. No, ale jest w jakiejs firmie na macierzynskim i ma tam jakas pozycje. Ta stanowisko i tego pracodawce wpisujesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Xarthisius napisał:

Jak zaznaczyles ze Twoj Ojciec nie zyje to wpisales jakis adres? Jezeli tak, to czy jest to taki sam adres jak obecnie Twojej Mamy?

No właśnie chodzi o to ze jak odpowiedziałem na pytanie czy ojciec żyje „No” to miałem tylko wpisać rok śmierci i tyle. Żadnego adresu w przypadku ojca nie podawałem stad właśnie moje rozterki :)

 

co do poczty wpisałem z kreska i puściło tylko bardzo rozumiem czemu mam nie wpisywać zip code jak to kod pocztowy jest? Tam nie ma nic o postal code.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...