Skocz do zawartości

Wniosek ds 260


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 godziny temu, AS13 napisał:

Czyli jak np. żona jednak nie będzie chciała jechać do USA, to w ds-260 nie wypełnia się jej wniosku i procesują tylko mnie? Czy muszę to wyjaśniać dlaczego nie chce?

Jeśli żona chce zrezygnować z loteryjnej zielonej karty, to w swoim wniosku (zakładam, że Ty wylosowałeś) zaznaczasz, że żona nie emigruje z Tobą i nie wypełniasz jej DS-260. Jeśli w swoim wniosku zaznaczysz, że żona emigruje i jej DS zostanie pusty, to utkniesz z procesowaniem z powodu niekompletnych dokumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, szaman said:

Myślicie, że w historii zatrudnienia wpisać pobyt na wizie J1 ( pracowałem 9 tygodni na jakimś programie Camp America )

Jezeli nie wpiszesz, to prawdopodobienstwo ze CO zacznie rozmowe od "Acha! Mam Cie bratku!" jest wyjatkowo niskie. Tak samo nie sadze, zeby Ci nie dali GC gdyby to "odkryli", ale pozwole sie zapytac: jaki jest argument za tym aby tego nie robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Xarthisius napisał:

Jezeli nie wpiszesz, to prawdopodobienstwo ze CO zacznie rozmowe od "Acha! Mam Cie bratku!" jest wyjatkowo niskie. Tak samo nie sadze, zeby Ci nie dali GC gdyby to "odkryli", ale pozwole sie zapytac: jaki jest argument za tym aby tego nie robic?

Taki, że trzeba podać daty a nie pamietam kiedy to było. Ale widzę też ze jest napisane  aby podać last 10 years a było to dawniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...