Skocz do zawartości

Paczka z USPS zgubiona na Okręciu.


sklodov

Rekomendowane odpowiedzi

35 minutes ago, andyopole said:

Spokojnie, poleży, poleży I pójdzie  dalej.  Polska poczta jej "nie widzi" bo jeszcze nie weszła w Polski obszar celny.:)

Oh okej, bo widzę na innych wątkach że wyświetla się już na etapie stanów a u mnie od początku nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja paczka lezala w wawie miesiąc, po miesiącu lezenia sobie w Chicago. Priorytet - mial isc do 10 dni. Otworzylam sprawe online na usps, bo juz nawet tracking im wygasl ze wzgledu na czas. Od razu magicznie po otwarciu sprawy, zostala dostarczona w ciagu 2 dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez czekalam dobre 3 tygonie nim paczka z USA dotarla do Polski. Wyslalam jakas szybsza droga, nie pamietam jaka. Ale w koncu dotarla. One chyba nie gina z reguly, tylko wolniutko sie przesuwaja przez te wszyskie agencje, i w Polsce i w USA.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kiedyś śmieszną historię z zamówieniem z Amazona, które szło pocztą. Pierwsza przesyłka przez chyba ponad miesiąc nie doszła więc zgłosiłem to sprzedawcy. Ten mi wysłał drugi egzemplarz gratis. Ten doszedł szybko bez problemu, a pierwsza paczka ku mojemu zdziwieniu przyszła prawie po pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, motorolnik said:

Ja miałem kiedyś śmieszną historię z zamówieniem z Amazona, które szło pocztą. Pierwsza przesyłka przez chyba ponad miesiąc nie doszła więc zgłosiłem to sprzedawcy. Ten mi wysłał drugi egzemplarz gratis. Ten doszedł szybko bez problemu, a pierwsza paczka ku mojemu zdziwieniu przyszła prawie po pół roku.

Miałam identyczną historię z książką z Amazona! :D Tyle że paczka przyszła nie po pół roku tylko paru tygodniach. UPS zawieruszyło paczkę w sortowni gdzie sobie siedziała, "zgubiona."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...