Skocz do zawartości

Przeprowadzka do Denver


Tomi79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Za kilka miesięcy przeprowadzam się z UK do Denver. Szukam osób, które mieszkają w tym regionie. Chciałbym zasięgnąć informacji na temat wyboru okolicy do zamieszkania, ogólnych kosztów życia itp. 

Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja wyboru jak na razie nie mam bo pracodawca z Denver sponsoruje mój wyjazd i zapewne trochę czasu tu po mieszkam. Zależy mi na szybkim znalezieniu domu w przystępnej cenie i spokojnej okolicy. No i wiadomo każde wskazówki od ludzi mieszkających w tym regionie się przydadzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Denver, blisko centrum. Samo miasto uwazane za drogie ze wzgledu na brak/koszt mieszkan/domow. Mi brakuje wody (Denver to taka pol pustynia z gorami na zachod) wiec jezdze czesto do rodziny w Kaliforni. Dla ludzi z wyksztalceniem technicznym jest tu duzo pracy. Ale w ogole teraz jest chyba dosyc latwo z praca, bo brakuje ludzi w wielu branzach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Tomi79 said:

Ja wyboru jak na razie nie mam bo pracodawca z Denver sponsoruje mój wyjazd i zapewne trochę czasu tu po mieszkam. Zależy mi na szybkim znalezieniu domu w przystępnej cenie i spokojnej okolicy. No i wiadomo każde wskazówki od ludzi mieszkających w tym regionie się przydadzą. 

Kluczowe pytanie to gdzie jest pracodawca, bo dojazdy moga byc dosyc trudne - zapchane autostrady, itp. Czy szukasz domu czy mieszkania? Wchodzi w rachube szkola dla dzieci? Samochod tu jest wlasciwie niezbedny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdź na zillow.com ustaw opcję "rent". Wybierz typ "Home type" jako "House" i ustaw że chcesz żyć w obszarze szół o minimalnym ratingu 7 (czyli w obszarze w miarę dobrej publicznej szkoły). Tak jak patrzę to najbliższe, które spełniają te kryteria są domy w dzielnicy "Twin Lakes" albo "Sherellwood". Nie wiem na jaki budżet się nastawiasz. Z tego co widzę to jest to pomiędzy 2.4k a 3k miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tomi79 napisał:

Właśnie nie wiem do końca na ile mogę sobie pozwolić (cena wynajmu). Pracodawca oferuje podstawę $50k na rok plus bonusy i nadgodziny.

Jak na rodzine to super atrakcja to nie jest. :(

Jezeli przybywasz na dluzszy (np. kilkuletni) czas to jak najszybciej staraj sie kupic. Rata kredytu bedzie nizsza nz wynajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...