Skocz do zawartości

DV 2023 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, mateusz71 said:

Czy na bazie Twojego wieloletniego doświadczenia coś można stwierdzić jak to idzie/będzie szło w tym roku?

Nie ukrywam, że po przejrzeniu poprzednich wątków o DV22 i 21 mój numer 26k wydaje się jednak mało realny do zaproszenia na rozmowę...

Może w tym roku będzie więcej numerów przeprocesowanych aczkolwiek dla mnie to i tak kwestia września 2023 jeśli już.

Na bazie mojego wieloletniego doswiadczenia moge z pewnoscia stwierdzic, ze nie da sie tego powiedziec. KCC, czy dokladniej Visa Office w przypadku cutoffu, nie podejmuja dla mnie racjonalnych decyzji. Albo inaczej, przeslanki ktorymi sie kieruja przy podejmowaniu decyzji, sa poza zasiegiem umyslu zwyklych smiertelnikow. Jedyne co Ci moge powiedziec to zebys nie patrzyl na wczesniejsze watki, bo sytuacja byla kompletnie inna. Sprzed "covidowych" lat to dopiero DV18 bedzie w teorii najbardziej "podobna" ze wzgledu na podobna liczbe wylosowanych i brak procedury wysylania dokumentow do KCC.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Xarthisius napisał:

@Artrim91 @LukeUS just FTR ludzie na roznych forach caly czas pisza, ze maja dokladnie ten sam problem co Wy (problem z zalogowaniem zeby obejrzec 2nl). Pozostaje miec nadzieje, ze ichni dzial IT sie kiedys ogarnie...

Wlasnie czekam cały czas kiedy mogę sprawdzić,  bo chciał bym już załatwiać lekarza i mieć z głowy. Ale czekam cierpliwie hehe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/12/2022 at 12:29 PM, LukeUS said:

Niestety strona dalej wyrzuca problem z niewłaściwym kodem autoryzacyjnym. Mam jedynie nadzieję, że nie zabraknie czasu na dodanie żony do wniosku :unsure:

Mozesz sprobowac 2 rzeczy:

1. Napisz mail do KCC z pytaniem kiedy masz interview. Powinni odpisac z data. Mozesz tego uzyc jako dowodu w korespondencji z ambasada.

2. Napisz jeszcze raz do ambasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Xarthisius napisał:

Mozesz sprobowac 2 rzeczy:

1. Napisz mail do KCC z pytaniem kiedy masz interview. Powinni odpisac z data. Mozesz tego uzyc jako dowodu w korespondencji z ambasada.

2. Napisz jeszcze raz do ambasady.

Ja tak zrobiłem napisałem do.KCC i dostałem maila ze na 4 listopada mam rozmowę w Londynie,  kwestią tego że muszę się dowiedzieć o której godzinie lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Xarthisius napisał:

Mozesz sprobowac 2 rzeczy:

1. Napisz mail do KCC z pytaniem kiedy masz interview. Powinni odpisac z data. Mozesz tego uzyc jako dowodu w korespondencji z ambasada.

2. Napisz jeszcze raz do ambasady.

Tak, termin uzyskałem od KCC. Wcześniej do Ambasady dzwoniłem, ale mimo, że rozmowa odbywała się w języku polskim ciężko było się porozumieć. Próbowałem pisać na adres mailowy: publicwaw@state.gov, natomiast od razu przychodzi mi zwrotka o treści: 

Cytat

Delivery has failed to these recipients or groups:

publicwaw@state.gov

The email address you entered couldn't be found. Please check the recipient's email address and try to resend the message. If the problem continues, please contact your email admin.

Czy może ktoś z Was dysponuje bardziej aktualnym adresem @ do Ambasady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, LukeUS said:

Tak, termin uzyskałem od KCC. Wcześniej do Ambasady dzwoniłem, ale mimo, że rozmowa odbywała się w języku polskim ciężko było się porozumieć. Próbowałem pisać na adres mailowy: publicwaw@state.gov, natomiast od razu przychodzi mi zwrotka o treści: 

Czy może ktoś z Was dysponuje bardziej aktualnym adresem @ do Ambasady?

 support-poland@ustraveldocs.com to chyba niestety jedyny dzialajacy email.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dear U.S. Immigrant Visa Applicant,

The Immigrant Visa Unit at the Consular Section in London encourages all immigrant visa applicants to register their appointment before attending the scheduled visa interview.

You are receiving this email message because our records show that you have not completed the registration process. To complete registration, please click on the following link https://ais.usvisa-info.com/en-gb/iv/account.

 

Dostałem dziś takiego maila i nie wiem które pole.zaznaczyc bo nie jestem pewny . Oraz gdzie mogę znaleźć mój numer DS-260 bo potrzeba podać??

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dear U.S. Immigrant Visa Applicant,

The Immigrant Visa Unit at the Consular Section in London encourages all immigrant visa applicants to register their appointment before attending the scheduled visa interview.

You are receiving this email message because our records show that you have not completed the registration process. To complete registration, please click on the following link https://ais.usvisa-info.com/en-gb/iv/account.

 

Dostałem dziś takiego maila i nie wiem które pole.zaznaczyc bo nie jestem pewny . Oraz gdzie mogę znaleźć mój numer DS-260 bo potrzeba podać??

Chyba nikt takiego email w ogole nie dostaje w czasie przygotowania sie do rozmowy. Napisz moze email do anerykanskiej ambasady w Londynie. To chyba jakis spam. Jestes Afganczykiem?

Sent from my SM-A415F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...