Skocz do zawartości

DV 2023 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Artrim91 napisał:

Hej mam prośbę dostałem maila., żeby sprawdzić status  , ale jak wpisuje confirmation number , date oraz  kod to co chwilę wyskakuje ze źle wpisałem a wszystko jest idealnie... miał ktoś taki problem ? 

Jak sprawdzasz status na CEAC to wyskakuje błąd bo na tej stronie status będzie można sprawdzić dopiero od 1.01.2023. O ile się nie mylę aktualnie możesz sprawdzić swój status jedynie pisząc maila do KCC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, piotrek2525 napisał:

Jak sprawdzasz status na CEAC to wyskakuje błąd bo na tej stronie status będzie można sprawdzić dopiero od 1.01.2023. O ile się nie mylę aktualnie możesz sprawdzić swój status jedynie pisząc maila do KCC.

Hmm , no dobra ale w takim razie jak ja mam się dowiedzieć kiedy mam rozmowę w ambasadzie ?? Na green card ? A mila dostałem takiego 

IMIE Nazwisko :You have received this email notification to inform you that you have updates available at https://dvprogram.state.gov/ESC. Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.
???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Artrim91 said:

Wlasnie tu ^^, czyli w miejscu w ktorym sprawdzales, ze jestes wylosowany. Poczatkowy list z informacja "you have been selected" zostanie zastapiony nowym, w ktorym bedzie info odnosnie interview.

Dzisiaj ta strona przezywa oblezenie (otwarto zgloszenia do DV24), wiec moze nie aktualizowac sie na biezaco. Sprobuj za 2-3 dni.

  

20 minutes ago, Artrim91 said:

Hej mam prośbę dostałem maila., żeby sprawdzić status  , ale jak wpisuje confirmation number , date oraz  kod to co chwilę wyskakuje ze źle wpisałem a wszystko jest idealnie... miał ktoś taki problem ? 

Jezeli przeklejasz z zachowanego dokumentu upewnij sie, ze nie masz spacji na koncu/poczatku. Jezeli przepisujesz recznie, to przeklej instead :)

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, w ubiegłą sobotę zostałem żonaty :). Dziś natomiast dostałem maila:
Cytat

"You have received this email notification to inform you that you have updates available at https://dvprogram.state.gov/ESC. Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing."

Jednak strona póki co nie działa.

W dniu 4.05.2022 o 19:08, Xarthisius napisał:

Q: Wylosowałem(am) jako singiel, a teraz biorę ślub. Co robić?!
A: Mazel tov! Małżonka można dodać na prawie każdym etapie procesowania DV. Możliwe scenariusze:

  1. Jeżeli jeszcze nie wypełniłeś DS-260, po prostu klikasz "Add new derivative" w formularzu. 
  2. Jeżeli wysłałaś DS-260, a do interview jeszcze szmat czasu: prosisz KCC o odblokowanie DS-260 i patrzysz pkt 1.
  3. Jeżeli wysłałeś DS-260, a spodziewasz się na dniach zaproszenia do ambasady, może lepiej chwilę zaczekać i zobaczyć pkt 4.
  4. Otrzymałeś zaproszenie na rozmowę w ambasadzie. KCC nie może otworzyć Twojego DS-260, ale bez problemu zrobi to ambasada. Piszesz do nich maila i patrz pkt 1. 

Czy dobrze rozumiem, że w tej chwili najkorzystniej dla mnie będzie poczekać na zaproszenie od ambasady i wtedy bezpośrednio ich poinformować o zawarciu związku małżeńskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, LukeUS said:
Hej, w ubiegłą sobotę zostałem żonaty :). Dziś natomiast dostałem maila:

Jednak strona póki co nie działa.

Czy dobrze rozumiem, że w tej chwili najkorzystniej dla mnie będzie poczekać na zaproszenie od ambasady i wtedy bezpośrednio ich poinformować o zawarciu związku małżeńskiego?

Nie tyle najkorzystniejsza, co jedyna dostepna opcja. KCC Ci teraz odpisze, ze nie maja juz na to wplywu. Jak najszybciej skontaktuj sie z ambasada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Xarthisius napisał:

EU 6100 na grudzien

Czy na bazie Twojego wieloletniego doświadczenia coś można stwierdzić jak to idzie/będzie szło w tym roku?

Nie ukrywam, że po przejrzeniu poprzednich wątków o DV22 i 21 mój numer 26k wydaje się jednak mało realny do zaproszenia na rozmowę...

Może w tym roku będzie więcej numerów przeprocesowanych aczkolwiek dla mnie to i tak kwestia września 2023 jeśli już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...