Skocz do zawartości

DV 2023 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Godzinę temu, Kora83 napisał:

Chyba nikt takiego email w ogole nie dostaje w czasie przygotowania sie do rozmowy. Napisz moze email do anerykanskiej ambasady w Londynie. To chyba jakis spam. Jestes Afganczykiem?

Sent from my SM-A415F using Tapatalk
 

No nie wiem dostałem,  zarejestrowałem się i na 8:30 mam rozmowę 4 listopada. Wszystko na stronie legalnej gov. 

  • Odpowiedzi 305
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Napisano
38 minutes ago, Artrim91 said:

No nie wiem dostałem,  zarejestrowałem się i na 8:30 mam rozmowę 4 listopada. Wszystko na stronie legalnej gov. 

Ta strona tez jest oficjalna. W ambasadzie w WRW tez sie trzeba na osobnej stronie rejestrowac do odbioru dokumentow. Ze strony konsulatu w LND:

If your application is being processed by the Immigrant Visa Unit at the Embassy, you are required to register for the courier at the time you schedule the appointment for your visa interview through https://ais.usvisa-info.com/en-gb.  

Napisano
35 minut temu, Xarthisius napisał:

Ta strona tez jest oficjalna. W ambasadzie w WRW tez sie trzeba na osobnej stronie rejestrowac do odbioru dokumentow. Ze strony konsulatu w LND:

If your application is being processed by the Immigrant Visa Unit at the Embassy, you are required to register for the courier at the time you schedule the appointment for your visa interview through https://ais.usvisa-info.com/en-gb.  

Dokładnie. 

Napisano
W dniu 15.10.2022 o 22:27, Xarthisius napisał:

 support-poland@ustraveldocs.com to chyba niestety jedyny dzialajacy email.

Niestety nadal pozostaję bez odpowiedzi. Jutro będę próbował się kontaktować telefonicznie. 
A wiecie może co w sytuacji kiedy będę musiał zaktualizować DS260 o dane żony, jednak czeka Ona nadal na wymianę paszportu? Podaję dane z paszportu panieńskiego a na spotkanie bierze obydwa? Czy jak to rozkminić?

Napisano

Hej , mam takie pytanie w sprawie pokazania funduszy na rozmowie. Czy jest to konieczne ? Mam gotówkę w dollarach co sobie wymieniłem i nie uśmiecha mi się wpłacać do banku tego czy jest jakaś inna opcja ? Czy trzeba mieć te środki na koncie ?

Napisano
4 hours ago, Artrim91 said:

Hej , mam takie pytanie w sprawie pokazania funduszy na rozmowie. Czy jest to konieczne ? Mam gotówkę w dollarach co sobie wymieniłem i nie uśmiecha mi się wpłacać do banku tego czy jest jakaś inna opcja ? Czy trzeba mieć te środki na koncie ?

Jest konieczne jezeli CO uzna to za konieczne. W Londynie pytaja o to czesciej niz w Warszawie, ale nie jest powiedziane, ze zawsze. Alternatywa do wlasnych srodkow pienieznych jest przedstawienie I-134 podpisanego przez kogos z USA (LPR albo USC).

Napisano

Hej , mam takie pytanie w sprawie pokazania funduszy na rozmowie. Czy jest to konieczne ? Mam gotówkę w dollarach co sobie wymieniłem i nie uśmiecha mi się wpłacać do banku tego czy jest jakaś inna opcja ? Czy trzeba mieć te środki na koncie ?

No to odpada bo nie mam nikogo w USA. Po prostu nie opłaca mi się iść do kantora i  rozmienić na funty spowrotem żeby je wpłacić do banku bo stracę na tym . A konta walutowego w uk banku nie chcą otworzyć bo mają okropne wymogi ehh.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...