Skocz do zawartości

DV 2023 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Xarthisius napisał:

Na żywca: w sensie podczas rozmowy z CO w ambasadzie, albo podczas rozmowy z CBP na granicy. Potem każdą przeprowadzkę trzeba zgłaszać wypełniając formularz AR-11 (https://www.uscis.gov/ar-11)

Dzięki za wyjaśnienia.. bo właśnie na bank nie jadę tam gdzie zgłosiłem w ds. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, szaman napisał:

Tak Wam tylko napomknę że mimo cn17xxx i szybkiego wysłania DS'a do tej pory nic nie ottzymałem z Kentucky. Gdy wysłałem do nich maila ottrzymałem tylko automatyczną odpowiedz. 

 

O rany, szaman, Ty też bez zaproszenia :o  Masakra, co się dzieje w ostatnich latach... :(

Kojarzę Twoje dzielne rokroczne odliczanie; moze cos jeszcze sie ruszy, powodzenia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Xarthisius napisał:

Mogą zapytać o coś w tym stylu, ale to jest bardziej small talk. Nie masz obowiązku lecieć tam gdzie wpisałeś w DS-260, nie masz obowiązku tam mieszkać itd. Jest tylko i wyłącznie adres na który wyślą GC jeżeli go nie zmienisz. BTW, ten adres możesz zmienić na samej rozmowie, jak i nawet podczas przekraczania granicy po raz pierwszy.

Dziękuję za odp : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak to jest z tym cn zaprpszeniem na rozmowę mój numer to dv2023 EU4xxx z tego co widziałem to 5700 ma być na październik ale nie dostałem jeszcze zaproszenia , z czego odblokowałem ds260 i odesłałem w ten sam dzień 08.07.2022 ?? Czy będę prawdopodobnie przesunięty na listopad lub grudzień? 

Edytowane przez Xarthisius
23->22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Artrim91 said:

Witam jak to jest z tym cn zaprpszeniem na rozmowę mój numer to dv2023 EU4xxx z tego co widziałem to 5700 ma być na październik ale nie dostałem jeszcze zaproszenia , z czego odblokowałem ds260 i odesłałem w ten sam dzień 08.07.2022 ?? Czy będę prawdopodobnie przesunięty na listopad lub grudzień? 

To nie jest tak, ze zapraszaja wszystkich ktorzy sie lapia na danych cutoff od razu. Wazna role odgrywa tez pojemnosc ambasady i to kiedy zostal przeprocesowany Twoj DS-260. Zaproszenia na pazdziernik juz poszly. Normalnie nie dosylaja wiecej na dany miesiac wiec niespodziewalbym sie zaproszenia przed listopadem/grudniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...