Skocz do zawartości

DV 2023 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 305
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Napisano

witam, krótkie pytanie

ds260 zrobiony 22 maja 2022, nr 14xxx, teraz zostało tylko czekać na mail od nich co dalej, czy jeszcze w między czasie coś gdzieś trzeba wypełnić/wysłać?

 

pozdrawiam

Napisano
43 minutes ago, Luken said:

ds260 zrobiony 22 maja 2022, nr 14xxx, teraz zostało tylko czekać na mail od nich co dalej, czy jeszcze w między czasie coś gdzieś trzeba wypełnić/wysłać?

Czekać. Przede wszytkim na odpowiedni cutoff w biuletynie.

Napisano
2 hours ago, Artrim91 said:

Kurde a ja dalej nie mam maila z zaproszeniem na rozmowę a numer mam 4k . NIE wiem jak londyn przyjmuje 

Mozesz wyslac mail do KCC z zapytaniem o status swojej sprawy, ale ogolnie to spokojnie. Dopiero zaczeli wysylac pierwsze zaproszenia na listopad w zeszlym tygodniu.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...