Skocz do zawartości

DV 2023 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, andyopole napisał:

 Po co wymieniales? Gdybys pokazal funty cashem albo na koncie to tez by wystarczylo. 

Oj to było już dawno temu kiedy wymieniałem , po prostu trzymałem w walucie jako źródło inwestycyjne . Ale to nic będę musiał na funty wymienić i wpłacić do banku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
40 minutes ago, Frytka1234 said:

Czy jest jakiś termin do kiedy w danym miesiącu wychodzi najbliższy biuletyn? Czy może być tak, że grudniowy będzie dopiero w grudniu?

Nie ma scislego deadline'u, w sensie ze jak nie wyjdzie do XXX to znaczy, ze kogos powiesili. W teorii: do 15tego kazdego miesiaca (czyli do dzis), ale zdazaly sie mocne odstepstwa od tej reguly w obie strony.

  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 hours ago, Xarthisius said:
EU 15,000 na styczeń.

Całkiem wysoko.

Dla porównania DV2022 w styczniu było 10,000, w lutym 13,000 a w marcu 13,500 a tutaj w DV2023 już jest 15,000 na styczeń.

Miejmy nadzieję, że zwiastuje to wyższe numery w tym roku.

Napawa mnie to optymizmem z moim prawie 27k. Oby nie było potem rozczarowania ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Luken said:

1.  czyli teoretycznie jakoś w grudniu powinni wysłać mail z zaproszeniem na rozmowę? mamy 14XXX

2. już można działać z umawianiem się na badania czy dopiero po mailu?

  1. Zaproszenia na styczen powinni wyslac jeszcze przed koncem listopada.
  2. Poczekalbym na zaproszenie.
  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, mam problem ze zgłoszeniem odbioru paszportu. Rozmowa już umówiona. Po zalogowaniu na stronie ustraveldocs i próbie uzupełnienia profilu pokazuje informacje, ze dane są już powiązane z kontem w bazie danych i pokazuje tan sam email. Nie mam nigdzie możliwości wydrukowania potwierdzeń ani nie widzę żadnych zaplanowanych spotkań. Miał ktoś taki problem wcześniej? 

 

Dodam, że wcześniej przy wizie B1/B2 na tej stronie wszystko załatwiała za nas kancelaria. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...