Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...

No dobrze, a powiedzcie mi cos mam zrobic w takiej sytuacji:

- bede wiozl ze Stanow nowego laptopa i kamere kolegi (bo niestety nie zdarzyl ich zabrac przed powrotem), oprocz tego 2 aparaty nowe, Ipoda wraz z akcesoriami, i sporo nowych ciuchow

I teraz mam kilka pytan odnosnie tego sprzetu:

- czy moge bez problemu przewiezc kamere i laptopa??

- co mam mowic jak sie doczepia do aparatow, czy powinienem schowac jednego w bagazu glownym a drugiego w podrecznym, czy oba w podrecznym??

- co z ipodem, akcesoria do niego (a jest ich sporo ale na szczescie sa male) bede chcial poupychac w torbie na laptopa, czy jak bede ipoda mial w kieszeni to sie moga czepiac, tzn jak go wyjme z kieszeni na tasme??

- co z ciuchami, czy powinienem powyrzucac wszystkie metki czy zostawic tak jak jest??

- co z paragonami na wszystkie rzeczy, czy np jak je wloze do zeszytu miedzy kartki to sie moga polapac co tam jest??

- co z gwarancjami itp, gdzie je najlepiej ukryc, czy po prostu wrzucic i wymieszac w teczce ze wszytskimi dokumentami??

PROSZE O POMOC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rachunki oraz karty gwaracyjne wyslij poczta ,co do ciuchow to pozrywaj wszystkie metki i tak zrob aby wymieszac je z uzywanymi..

To wrazie czego kolega bedzie musial Ci oddac kase jak zaplacisz clo i vat za jego przedmioty jesli bedzie kontrola .

ps a po co masz wyjmowac Ipoda na tasme?odbierasz bagaze i przechodzisz dalej do wyjscia,nigdzie nic nie kladziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz wczesniej pisalem wracam sasem newark copenhaga warszawa czy na okeciu beda wiedzieli ze lece z usa???czy bede mysleli ze z danii? bo chce przewiesc kilka laptopow itd.Drugie pytanie to jak jest z ladowarka do aparatu cyfrowego przeciez to sie podlancza do kontaktu a jak wiadomo w usa sa inne wejscie niz w polsce do laptopa tez przeciez jest kabel do kontaktu jak to jest Z TYM LADOWARKA DO TEL TEZ WEJSCIE USA NIE PASUJE W POLSCE DZIEK ZA ODP;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz ale na torbach masz takie karteczki z jakiego miejsca lecisz wiec ktos kto zna kody lotnisk bedzie wiedzial skad przyleciales,pamietaj ze Ich intersuja wszyscy podrozni i nie tylko Ci co leca lotowskimi samolotami z USA ..

a ile tych laptopow bedziesz miec?

a jaki zakres napiec masz na ladowarce,jak masz takie cos jak 110-240 V to bedzie w Polsce dzialac,musisz aby kupic taka przekladke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba że będziesz miał (czego ci nie życzę) podróż z przygodami - i w trakcie będziesz musiał zmieniać trasę (tak jak ja) - zamiast wracać BUF-ORD-WAW, potem BUF-ORD-YYZ-WAW potem ORD-AMS-WAW wracałem BUF-ORD-AMS-FRA-WAW - przy czym musiałem zmienić bilet zarówno w Buffalo, jak i w Chicago jak i w Amsterdamie - i w wyniku zagubienia bagaży przez linie United, granicę celną przekroczyłem w Amsterdamie tylko z bagażem podręcznym, potem musiałem zmienić bilet na inny (bo LOT sobie odleciał 15 minut za wcześnie) - koniec końców, na granicy na Okęciu sprawdzili mi tylko paszport i zacząłem żałować że nie przemycałem elektroniki i alkoholu ze stanów i trawki z amsterdamu ..

jak ktoś chce to mogę przesłać cały opis swojego powrotu bo aż musiałem sobie spisać 57 godzinny powrót ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...