Skocz do zawartości

Gotowanie po amerykańsku


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 401
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No nie, po polsku kabaczek to kabaczek, a cukinia to cukinia. Mają zupełnie inny smak. Są jeszcze patisony, w smaku bliższe kabaczkom niż cukini.

;)

Ale dziś wreszcie dorwałam kabaczka - to rzeczywiście squash. Według napisu pochodzi z meksyku. Zobaczymy, czy smak będzie odpowiedni do mojego kabaczka po grecku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Polskie jedzenie wcale nie jest dużo lepsze niż polskie, dodatkowo w US jest ogromna rzesza ludzi dbających o zdrowie i bedaca w znacznie lepszej formie niż przeciętny polak a w szczególności polka...

chyba trochę przesadziłeś. Jakoś nie zauważyłam, żeby amerykanie byli wznacznie lepszej formie niż przeciętni polacy/polki. Akurat teraz panuje moda na Chodakowskie i "wiem co jem", więc absolutni się z Tobą nie zgodzę. Wiele akcji promujących zdrowy tryb życia, jakieś maratony zumby, pełno biegów miejskich, mas krytycznych, itp... co do "w szczególności polka" to ciekawa jestem co miałeś na myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba trochę przesadziłeś. Jakoś nie zauważyłam, żeby amerykanie byli wznacznie lepszej formie niż przeciętni polacy/polki. Akurat teraz panuje moda na Chodakowskie i "wiem co jem", więc absolutni się z Tobą nie zgodzę. Wiele akcji promujących zdrowy tryb życia, jakieś maratony zumby, pełno biegów miejskich, mas krytycznych, itp... co do "w szczególności polka" to ciekawa jestem co miałeś na myśli?

No wlasnie - moda panuje akurat teraz. W rok czy dwa wiele sie nie zrobi. Co do mojego komentarza odnosnie polek, to moze wstrzymam sie :)

Komentarz nie mial nic wspolnego z waga / figura / wygladem a tym jaki procent w obydwoch krajach cokolwiek ze soba robi. Moim zdaniem w US nieporownywalnie wiekszy i bierze to sie z tego co sie dzieje w szkolach US i calym title IX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...