Skocz do zawartości

Gotowanie po amerykańsku


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 401
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dokładnie tak. Polskie jedzenie wcale nie jest dużo lepsze niż polskie, dodatkowo w US jest ogromna rzesza ludzi dbających o zdrowie i bedaca w znacznie lepszej formie niż przeciętny polak a w szczególności polka...

Dodalbym ze nie tylko nie jest dużo lepsze ale nawet takie samo. Jak się żre dużo a rusza mało to czy to polskie czy "polskie" to doopa zawsze urośnie za zbytnio.... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest "teraz", tak jest już od lat ;).

No od 5 napewno bo od 5 lat nie bylo mnie w Polsce ale bacznie sledze co dzieje sie w moim rodzinnym miescie i jakie knajpki sie otwieraja. Jestem az w szoku, ze takie branie ma tam "niezdrowa amerykanszczyzna" haha. No i z tego co widze po menu to drogo jak cholera za kawalek miecha w spalonej w piecu bulce ;) Kiedys z mezem sobie myslelismy, zeby otworzyc w PL amerykanska knajpe ale widze, ze nas uprzedzili. Marzylo mi sie tez prawdziwe BBQ z poludnia ale to tylko na marzeniach sie skonczylo. Dalej uwazam, ze nie ma sie co pchac spowrotem do PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No od 5 napewno bo od 5 lat nie bylo mnie w Polsce ale bacznie sledze co dzieje sie w moim rodzinnym miescie i jakie knajpki sie otwieraja. Jestem az w szoku, ze takie branie ma tam "niezdrowa amerykanszczyzna" haha. No i z tego co widze po menu to drogo jak cholera za kawalek miecha w spalonej w piecu bulce ;) Kiedys z mezem sobie myslelismy, zeby otworzyc w PL amerykanska knajpe ale widze, ze nas uprzedzili. Marzylo mi sie tez prawdziwe BBQ z poludnia ale to tylko na marzeniach sie skonczylo. Dalej uwazam, ze nie ma sie co pchac spowrotem do PL.

Ja miałam na myśli ostatnie 20-lecie, a nie 5 lat ;). Tylko ja to piszę z perspektywy Krakowa i kilku innych miast w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...