Skocz do zawartości

Gotowanie po amerykańsku


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

  • Odpowiedzi 401
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czy wiecie gdzie mogę dostać pełne mleko w proszku? Nie dla maluchów, takie zwykłe mleko w proszku, jak w PL zabierało się na biwaki. Chcę zrobić blok czekoladowy a nie wiem czy tu w ogóle taki produkt istnieje...

Ostatnio widziałem w Walmarcie w alejce z artykułami do pieczenia. Mleko w proszku było na najniższej półce w okolicach kakao i cukru pudru :) Nie wiem czy było takie jakiego potrzebujesz ale warto sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

co powiecie na big maca, kanapkę big n tasty, do tego jeszcze jakiegoś czikena i koniecznie duże fryty. na popitke szejka oraz (nie może być inaczej) dietetyczną kolę? hah pozdrawiam serdecznie.

wszyscy sie z tego smieja , ze do big maka dietetyczna cola ale ja na przyklad nie lubie normalniej coli bo jest dla mnie za slodka. Dlatego nawet jak zamawiam tyle niezdrowego jedzenia tak czy siak mam cole diet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Kolega kristobal to troll lokalny ktory teoretycznie zadaje pytanie ale i tak wszystko wie najlepiej. Osobiscie od przyjazdu do US zrzucilem ponad 20 funtow wagi a moje ulubione miejsce do jedzenia to Penn Station :)

Penn Station jest 'de best'! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Nie wiem, czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale może akurat... :) Moi drodzy, poszukuję - na razie bez sukcesów - porządnego amerykańskiego majonezu, ale uwaga - takiego, który smakiem przypomina polskie Winiary albo majonez babuni Hellmansa, czyli jest gęsty i lekko słodkawy. Byłam w polskim sklepie, kupiłam Winiary bez problemu, jednak prawie 8 dolarów za słoik to jednak lekkie przegięcie. Generalnie ceny w polskich delikatesach zwaliły mnie z nóg i nie wiem, czy to taki ogólny trend tutaj, bo towar importowany z daleka, czy może tylko w mojej okolicy, gdzie Polaków jest mało i polonijnych sklepów również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zajrzałam :P i w sumie to chętnie poznałabym odpowiedź na Twoje pytanie Nigella, mam dość tego dmuchanego i dziwnego w smaku majonezu.

mam pytanie, czy piekł ktoś chleb ? podzielicie się przepisami i jaką mąkę wybrać ? ( jestem przyzwyczajona, ze w Polsce mamy "typ 100, 200 , 500 etc ") Widziałam w sklepach mąki specjalne do pieczenia chleba, testowaliście je może ? wychodzi z tego pyszny polski chleb ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...