Skocz do zawartości

Wybory Prezydenckie 2012-2016


anita25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 377
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No dla mnie mają, jeśli ktoś ma takie poglądy, to raczej coś z jego głową jest niehalo

To co ludzie myślą o to co gadają to dwie rożne sprawy ;)

Głosowałam na Romneya i mam nadzieje że wygra. Nie jest idealnym kandydatem, ale wolę dac jemu szansę niż Obamie. Obama miał 4 lata i goowno zdziałał. Z góry uprzedzam że gadanie w stylu "Republikanie mu nie pozwolili" nie jest warte funta kłaków. Skoro tak, to prezydent USA w ogóle niepotrzebny ;) i nie ma znaczenia na kogo głosujemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ludzie myślą o to co gadają to dwie rożne sprawy ;)

Głosowałam na Romneya i mam nadzieje że wygra. Nie jest idealnym kandydatem, ale wolę dac jemu szansę niż Obamie. Obama miał 4 lata i goowno zdziałał. Z góry uprzedzam że gadanie w stylu "Republikanie mu nie pozwolili" nie jest warte funta kłaków. Skoro tak, to prezydent USA w ogóle niepotrzebny ;) i nie ma znaczenia na kogo głosujemy :D

Zgadzam sie z Tobą Jackie, Romney nie jest może z mojej bajki ale nie poparłbym prezydenta co przez 4 lata nic nie zrobił i absolutnie jest to oczywiste....

Wolałbym żeby obama próbował coś zrobic ale by mu nie wyszło nie ma wytłumaczenia dla totalnej bierności...

Co to za prezydent co w kampani nie mówi ze cos zrobi przez nastepne 4 lata bo wie ze nic nie zrobi i jego strategia to straszenie kontrkandydatem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Tobą Jackie, Romney nie jest może z mojej bajki ale nie poparłbym prezydenta co przez 4 lata nic nie zrobił i absolutnie jest to oczywiste....

Wolałbym żeby obama próbował coś zrobic ale by mu nie wyszło nie ma wytłumaczenia dla totalnej bierności...

Co to za prezydent co w kampani nie mówi ze cos zrobi przez nastepne 4 lata bo wie ze nic nie zrobi i jego strategia to straszenie kontrkandydatem...

To i ja sie dolacze z glosem poparcia dla Romneya. Glosowac bede mogl dopiero w nastepnych wyborach i juz mnie wkurza jesli sie okaze ze akt naturalizacji dostalbym z podpisem Baracka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zreszta nie ma o czym mowic romney nie wygra w Ohio, pisałem juz wielokrotnie że nie wygra tych wyborów...natomiast nie mam watpliwości że pod koniec 2 kadencji obamy - jak wygra oczywiscie obama przebije busha w plebistycie na najgorszego prezydenta a amerykanie za 4 lata będa biedni jak nigdy dotad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie dolacze z glosem poparcia dla Romneya. Glosowac bede mogl dopiero w nastepnych wyborach i juz mnie wkurza jesli sie okaze ze akt naturalizacji dostalbym z podpisem Baracka....

ale za to wielu nielegalnych latynosów sie cieszy bo barak im zapewnia stały pobyt czy tam obywatelstwo od razu w zamian za głosy, zyc nie umierac...

W Polskiej telewizji nie da sie oglądac tego wieczoru wyborczego....dziennikarze polscy sa wyjątkowymi debilami i potwierdzaja to wielokrotnie niby powtarzaja jak mantre swing statesa nic nie rozumieja...podniecają sie Arkansas dla Romneya!!! zła wiadomosc dla obamy przegrał w arkansas! a co to za niespodzianka?? a jaki ma to wpływ na te wybory to arkansas ktore zawsze glosuej na republikaniana?? nic kompletnie nie rozumieja....

te wybory to sa wybory w 6 lub 7 stanach reszta sie nie liczy jakbym mieszkał np w kaliforni lub texasie to bym nawet na wybory nie poszedł bo nie ma to znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...