Skocz do zawartości

Lotnisko W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam pytanie dotyczace procedury na lotnisku. Dostalem wize imigracyjna w kategorii F4, 23 Maja mam lot do Chicago. Nigdy nie lecialem samolotem do usa, dlatego nie wiem jak to bedzie wygladac. Mam stanac w kolejce dla ludzi z wizami turystycznymi? Czy w kolejce dla rezydentow, obywateli ? Nigdzie nie moge znalezc takiej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczace procedury na lotnisku. Dostalem wize imigracyjna w kategorii F4, 23 Maja mam lot do Chicago. Nigdy nie lecialem samolotem do usa, dlatego nie wiem jak to bedzie wygladac. Mam stanac w kolejce dla ludzi z wizami turystycznymi? Czy w kolejce dla rezydentow, obywateli ? Nigdzie nie moge znalezc takiej informacji.

Wlasciwie, to nie ma wiekszego znaczenia, nawet jak staniesz tam gdzie nie trzeba to Cie nakieruja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy przyjade na lotnisko w Rzeszowie gdzie mam sie skierować ? Następnie gdy dolece do Warszawy bede miał 50 minut na przesiadkę ,pytanie do was ,jak szybko sie przemiescic ? chodzi mi o tk zeby dał mi ktos wskazówki jak i co zebym odrazu widział bo nie chce sie spóźnić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ne pereżywaj", ani Rzeszow ani WAWa to nie sa lotniska giganty. Tylko wyjatkowa ofiara czy dosadniej mowiac "doopa wołowa"moze mieć jakiekolwiek problemy z odnalezieniem wlasciwej drogi. Nawet jeśli lot z Jasionki się spozni to samolot do Sikago zaczeka na wszystkich, zresztą 50 minut na tym lotnisku spokojnie wystarczy na przesiadke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci raczej radził modlić się aby żaden "ważny" pasażer się nie spóźnił. Moja mama pierwszy raz i ostatni leciała Lotem(KRK-WAW-Chicago-LA) i oczywiście cały samolot musiał czekać aż owy spóźnialski pasażer się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedź. Mam jeszcze pytanie odnosnie opłaty immigrant pay fee na stronie uscis.gov/elis, zapłaciłem ponad tydzień temu i gdy sie loguje tam jest napisane OPTIMIZED, a w "case status" - in process. Czy wszystko jest już załatwione i potwierdzone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...