katlia
Użytkownik-
Liczba zawartości
6 262 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
195
Zawartość dodana przez katlia
-
LOL, mniej. Wiekszosc Colorado to plaskie, nudne farmy. Kilka miast. A potem gory, raczej wysokie, gdzie mieszkaja albo rednecks albo milionerzy.
-
Ja mieszkalam w Kaliforni i teraz w Kolorado. Tell me something I don't know!
-
Macie wiecej ziemi gdzie mozna mieszkac niz w Colorado -- i tylko troche mniej ludzi. I ladne tereny. I dobra gospodarke. Sorry, ale to wszystko sie zauwaza.
-
Niestety, wszystko zalezy od tego gdzie pojedziecie. Sa tansze czesci USA, nie wszyscy musza (czy powinni) jechac do NYC lub Kaliforni. Jezeli maz znajdzie prace, to bedziecie mieli ubezpieczenie medyczne. Bedzie drozsze od tego co placicie w Polsce, ale bedziecie pokryci. Starsze dziecko bedzie w szkole, wiec opieke od 8-3 (mniej wiecej) masz. Potem placisz. Fakt, zlobki sa drogie (gdzie ja mieszkam dobre $1,200+ na miesiac.) Co do pracy dla Ciebie nie komentuje, bo chyba sama nie wiesz co chcialabys robic. Ja bym zaczela rozmyslanie o miejscu docelowym, i potem uwazne wczytanie sie w koszty/realia zycia. Polecam naprzyklad Teksas, Oregon, Washington State, Minnesote (rejon Minneapolis) rejony research triangle w North Carolina. To tak na poczatek rozwazan. Tu sa fajne fora na temat indiwidualnych stanow/miast: http://www.city-data.com/
-
Ja tez to lubie -- ale juz o tej porze roku wolalabym zeby moje tulipany rosly nie molestowane przez pogode...
-
Tak nadal wyglada u Ciebie? U mnie juz po sniegu, nawet z trawnikow zniknelo. Ale w przyszlym tygodniu ma znowu padac (i prawdopodobnie NIE deszcz)
-
Super wiesci. Gratuluje!
-
Woo-hoo! Super! Kciuku trzymane, bo to bylaby wspaniala przygoda
-
Coraz wiecej ludzi w Colorado mowi o przeprowadce do Oregonu. I to robia. Mieszkasz w modnym stanie.
-
Liderzy Demokratow bardzo wyraznie powiedzieli ze nie sa zainteresowani impeachmentem
- 2 993 odpowiedzi
-
- prezydent
- waszyngton
- (i 5 więcej)
-
No to jest akurat najmniejszy z jego grzechow. I nie ten za ktory powinien byc wywalony z Bialego Domu
- 2 993 odpowiedzi
-
- prezydent
- waszyngton
- (i 5 więcej)
-
Moje obserwacje sa tez takie. Co mi mowi ze republikanski elektorat jest bezwstydny.
- 2 993 odpowiedzi
-
- prezydent
- waszyngton
- (i 5 więcej)
-
Clinton byl impeached, co nie znaczy ze convicted. To nie to samo.
- 2 993 odpowiedzi
-
- prezydent
- waszyngton
- (i 5 więcej)
-
Serio, tak dlugo bedziesz czekac? Notabene, nie zapominaj ze Trump PRZEGRAL popular vote.
- 2 993 odpowiedzi
-
- prezydent
- waszyngton
- (i 5 więcej)
-
Impeachment nie znaczy ze tracimy trumpa i mamy prezydenta pence'a. (Bron Boze.) Clinton byl impeached i skonczyl kadencje z rekordowymi favorable ratings. (A republickanie politycznie za to tez przeplacili.) Ja tam wole criminalne charges przeciwko jego dzieciom... prawnicy beda walczyc a potem trumpek zdecyduje sie nie probowac o re-election w zamian na obietnice ze wladze nie beda probowaly wsadzic Ivanke do ciupy. (Bo who gives a damn about don jr, i ten drugi.) To jest moj dzisiejszy american dream
- 2 993 odpowiedzi
-
- prezydent
- waszyngton
- (i 5 więcej)
-
Kto wie? Dopoki nie przeczytamy calego raportu to nadal jedna wielka niewiadoma. Wieksza nadzieja jest na obstruction of justice, sprawa ktora jest nadal nie wyklarowana, i o ktorej Mueller jasno napisal. Ale oczywiscie trumpek o tym nie wspomnial, lol.
- 2 993 odpowiedzi
-
- prezydent
- waszyngton
- (i 5 więcej)
-
To czy oni mysla ze jestes Medical Doctor ? A kto tak twierdzi? Chyba tylko ci ktorzy nie studiowali... Serio, super ze masz prace, fajna historyjka. Potwierdza, ze czasami determinacja i odrobina szczescia, i good things happen.
-
Hurra! Gratulujemy. You go girl!
-
Nie.
- 2 993 odpowiedzi
-
- prezydent
- waszyngton
- (i 5 więcej)
-
Ale fajne miejsce: Wyglada jak Amsterdam!
-
@mola @ilon Same dobre wiesci! Zycze spokojnych przeprowadzek i super nowych domow. Ilon, tez gratuluje nowej pracy, nowego zycia. Change is good.
-
It's OK. Brakuje mi oceanu/morza/wody, i sam Denver jest tylko srednio ciekawy. (Mieszczuch jestem, lubie duze dynamiczne miasta.) Ale gory fajne, klimat przyjemny i latwo sie tu mieszka.
-
U nas przewaznie jest podobnie: slonce (a mamy powyzej 300 dni na rok) jest tu bardzo mocne bo jestesmy wysoko - poltora kilometra wysokosci. Wszystko sie szybko topi i wysusza, bo Denver to taka pol-pustynia.
-
U nas zimno i spadlo sporo sniegu. Siedze w domu przy kominku i ogladam House Hunters. Jezeli jutro sie nie ociepli, moj piatkowy wieczor bedzie identyczny (i nudny) ale cieplutki.
-
My jeszcze nie policzylismy... az sie boje. Trojka moich znajomych zaplacila wiecej podatkow w tym roku niz 2 lata temu bez zmiany w pensji.
- 2 993 odpowiedzi
-
- prezydent
- waszyngton
- (i 5 więcej)
