Skocz do zawartości

Zdobywanie Zawodu Pielęgniarki W Usa


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 366
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...
Rowniez gratuluje, ja mam 98.25 :(

Nocturne, jesteś już pewnie po egzaminach, jak poszło? :)

Ja niestety dałam ciała i jeden test zawaliłam, skończyłam jednak szczęśliwie ze średnią 94 :)

Teraz marzę o drugiej części (fizjologia), nie mogę się doczekać nowych sekcji zwłok... wiem, rąbnięta jestem :) ale nic nie poradzę że miałam taką frajdę podczas zajęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na mysli zaostrzenie czy zmiane procentow pytan z poszczegonych dzialow? Zaostrzyli jakies 4 lata temu, niedlugo po tym, jak zaczelam studia. Zmieniaja procenty co 2 lata, uaktualniaja wedlug zmieniajacych sie potrzeb. Np ostatnia zmiana dotyczyla zwiekszenia ilosci pytan z psychiatrii.

Poza tym jak leci? U mnie wszystko dobrze, choc duzo pracuje.

Wesolych Swiat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Oj dawno nie pisalam :)

Skonczylam wszystkie prerequisites z srednia 3.91... Ach te nieszczesne dwie A- !!!!

MOge aplikowac do szkol ale postanowilam, ze pojde dopiero w przyszlym roku. Musze mezowi troche dac dychnac. Biedny musial troche wiecej pracowac bo do szkoly chodzilam na "caly etat" i na prace nie mialam sily. Zapewne wysle dokumenty na jesien tylko po to zeby zobaczyc czy sie dostane z swoja srednia ;)

Od poczatku lutego pracuje w szpitalu na oddziale pooperacyjnym jako NAC/ Unit Coordinator. Pracuje z wspanialymi pielegniarkami a manager jest pierwsza klasa!

Dam Wam znac czy mnie przyjelido szkoly czy nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agula, ŻYJESZ, super! :) Jak znajdziesz czas to skrobnij tu co nieco.

Ja obecnie przerabiam fizjologię i w zasadzie nie muszę wcale tyle się uczyć. Po pierwsze, profesor jest o wiele mniej wymagający niż profesor który prowadził anatomię (nie mieliśmy np. w ogóle testów typu multiple choice, a jedynie mini eseje bez możliwości zaglądania w jakiekolwiek materiały i bez banku terminów). Po drugie, jest o wiele mniej do zapamiętania, a więcej logiki, co lubię ;)

W lecie zaliczam mikrobiologię i psychologię dojrzewania. Jestem aktualnie na etapie kończenia ewaluacji dyplomu z Polski, mam nadzieje że zaliczą mi socjologię.

A tak w ogóle to coraz bardziej podoba mi się pomysł pracowania w psychiatryku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...