Skocz do zawartości

Zdobywanie Zawodu Pielęgniarki W Usa


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

Pytania są b. podobne i na podobnym poziomie. Są proste, bo bycie CNA jest proste jak cep, nie czarujmy się :) To co odróżnia dobrą CNA od złej to kwestia organizacji pracy i podejście do pacjenta, czyli coś czego na egzaminie nie da się sprawdzić.

Będzie OK, życzę połamania ołówka :P Zabierz ze sobą ID i zapamiętaj SSN, bo trzeba go wpisać w papiery - ja musiałam dzwonić w panice do domu 5 minut przed egzaminem.

Nie pamiętam już ile trwa test. Nie wiem też czy Wright College jest zwolnione z testów praktycznych, ja robiłam kurs w Triton, po którym zdaje się tylko egzamin pisemny.

Jestem już po PSY i RHT :( Za miesiąc biologia. Mam parę tygodni byczenia się i mam zamiar to wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 366
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dzieki za odpowiedz. Papiery juz mam wypelnione bo robilismy to zaraz po napisaniu final i szkola sie zajmuje reszta. Jestem na etapie poszukiwania pracy ale bez certyfikatu ciezko znalezc cos konkretnego, a do egzaminu jeszcze miesiac. Szpitale tez teraz chca raczej Lpn. Dzieki i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Niestety, artykuł nie pisze całej prawdy. Brakuje pielęgniarek, ale DOŚWIADCZONYCH i ze specjalizacją do tzw. bedside nursing, a takich wakatów NIE wypełnią świezi absolwenci szkół pielęgniarskich. Zwiększenie ilości szkoł niewiele IMO da, bo już teraz na pielęgniarstwo idzie masa osób które nigdy nie powinny się tam były znaleźć. Bardzo wiele osób rezygnuje z pracy w zawodzie pielęgniarki po pierwszym roku pracy, bo rzeczywistość przerasta ich wyobrażenia.

Studia są trudne, a zarobki wcale nie tak świetne w stosunku do obowiązków i charakteru wykonywanej pracy.

Najwięcej pielęgniarek brakuje w tzw. rural areas, w miastach wcale nie jest tak łatwo o pracę. A do rural areas niewiele Amerykanek się pcha... stamtąd się raczej ucieka jak się ma wykształcenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...