Skocz do zawartości

Zdobywanie Zawodu Pielęgniarki W Usa


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 366
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Byłam wczoraj na spotkaniu w szkole. Siupryza - od przyszłego roku za nursing credits zamiast $65 będziemy płacić $165 :) Na szczęście za general education credits nadal jest $65 - ale to oznacza że za 41 godzin kredytowych NUR (de facto 38, bo będę zwolniona z NUR 115) zamiast $2470 zabulę $6270... Żeby ich szlag. Idę do HR w pracy zapytać ile mogą mi z tego pokryć. Podobno do $5000 na rok, byłoby fajnie, bo nie płaciłabym wówczas ani grosza :)

Generalnie po odwaleniu Gen Edu nie jest znów aż tak wiele zajęć, ale wykłady będę miała w innym miejscu niż labs, a clinicals są rozsiane po całej okolicy i z tego co mi wiadomo co semestr są w innym szpitalu/domu opieki itd., więc ganiania jest sporo, no i samego kucia w domu od cholery i trochę.

Dam radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie panikuj (ja panikowalam strasznie), mnie tez sie wylaczyl po 75 pytaniach. To znaczy, ze albo bardzo dobrze albo bardzo zle. Moim zdaniem dobrze, bo musialabys odpowiadac bardzo slabo, zeby komputer nie dal Ci szansy. Czy mialas glownie "application questions"? Ja tak mialam, i 1 pytanie z obliczen. Mozesz sprawdzic nieoficjalne wyniki na swoim koncie w Pearson, kosztuje to $7 cz 8. Niemniej warto, mnie zjadaly nerwy. Licencje dostalam po 3 tygodniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KB, wiekszosc mialam "application questions". Z obliczen mialam moze 1 albo 2 pytania. Natomiast bardzo zdziwilo mnie kiedy mialam 3 pytania pod rzad, ktore byly praktycznie takie same(ta sama tematyka), roznily sie tylko forma. Nie wiem czy komputer pytal mnie tego samego, zeby sie upewnic, ze wczesniej nie zgadywalam czy moze dlatego, ze wczesniej odpowiadalam zle. W ogole mialam wrazenie, ze caly czas zgadywalam. Nie bylam do konca pewna zadnej odpowiedzi. Sporo mialam pytan dotyczacych "infection control" i "priorities" czyli, ktory pacjent wymagana natychmiastowego "assessment". Nie bylo wielu pytan z farmakologii, ale jak sie uczepili ACE Inhibitors, to wlasnie ze 3 pytania pod rzad mialam wlasnie o nie. Test skonczylam w godzine, bo mimo, ze staralam sie samej siebie nie popedzac, to frustrowal mnie fakt, ze "nic nie wiem" haha.

Jutro sprawdze nieoficjalne wyniki. Trzymajcie kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi podobnie jak u mnie. Pytania, na ktore znasz odpowiedzi od razu nie sa "application". Ja tez sie zdziwilam, ze mialam ten sam typ pytan i problem sie powtarzal. Mozesz dostac to samo pytanie, jesli odpowiedzialas dobrze. Bedzie OK, ale znam to uczucie "po".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...