Skocz do zawartości

Pytania Na Interview.


FUGAZI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam pytanie czy to prawda ze przy wysylaniu dokumentow wszystkich na samym poczatku powinno sie wysylac kopie a nie oryginal?moj maz gdzies wyczytal ze kopie , a my wyslalismy wszystkie oryginaly czy to ma jakies znaczenie? mam jeszcze jedno pytanie, jak nalezy sie ubrac? tyle watpliwosci sie pojawia a tu zostaly 3 dni. aha i czy trzeba robic kopie kilku zdjec i miec je przygotowane do oddania im ich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Justa,

Ja tez bede w Milwaukee 18-tego na odciskach palcow, juz 3 raz jedziemy

bo raz zgubli moj rekord, a teraz dostalam list, ze FBI nie zaakceptowalo moich osciskow :-(

Daj znac jak poszlo na interview, trzymam kciuki i powodzenia

Kto wie, moze sie spotkamy w Milwaukee.

Pozdrawiam z Madison

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy to prawda ze przy wysylaniu dokumentow wszystkich na samym poczatku powinno sie wysylac kopie a nie oryginal?

moj maz gdzies wyczytal ze kopie , a my wyslalismy wszystkie oryginaly czy to ma jakies znaczenie?

mam jeszcze jedno pytanie, jak nalezy sie ubrac?

Kopie jest lepiej wysyłać dlatego, że w przypadku zagubienia którychś dokumentów przez USCIS musisz je dosłać, jeżeli pozbędziesz się oryginałów to może pojawić się problem.

Należy się ubrać ubrać tak jak jest wygodnie, urzędnikowi który przerabia kilkanaście par dziennie wisi jak jesteście ubrani. My mieliśmy spotkanie wcześnie rano, po którym planowaliśmy pójście na plażę i tak też byliśmy ubrani: surfshorts, klapki i tiszerty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy to prawda ze przy wysylaniu dokumentow wszystkich na samym poczatku powinno sie wysylac kopie a nie oryginal?moj maz gdzies wyczytal ze kopie , a my wyslalismy wszystkie oryginaly czy to ma jakies znaczenie? mam jeszcze jedno pytanie, jak nalezy sie ubrac? tyle watpliwosci sie pojawia a tu zostaly 3 dni. aha i czy trzeba robic kopie kilku zdjec i miec je przygotowane do oddania im ich?

-Oni zazwyczaj nie prosza o oryginaly, wiec wysyla sie kopie,

znaczenie by to mialo w sytuacji jak magdy, gdy odeslesz im jedyny oryginal jaki posiadasz :)

-Co do ubrania to maz byl w koszuli bez krawata a ja chyb nawet jakies obcasy wrzucilam, jak dla mnie trzeba sie ubrac profesjonalnie, ale malo kto sie tam tak stroi

-Zazwyczaj poprosza cie o trzy zdjecia, wiec zrob dodatkowe odbitki

My mieliśmy spotkanie wcześnie rano, po którym planowaliśmy pójście na plażę i tak też byliśmy ubrani: surfshorts, klapki i tiszerty.

FUGAZI, a ty kiedy miales interview? nie pochwaliles sie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...