Skocz do zawartości

Pytania Na Interview.


FUGAZI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Katia, gratuluje! :P

Bardzo dziekuje.

To na prawde wielka ulga ze juz po.

Napisz prosze jak Tobie pojdzie i trzymam kciuki.

I jeszcze raz dziekuje Karinie!!(zalozylabym nowy topic z podziekowaniami ale nie wiem jak to sie robi,jak ktos zalozy to ja sie dolacze)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez juz jestesmy po interview. Trwalo ok. 20 min. Bardzo mila Pani urzednik, wiecej bylo rozmowy o tematach nie zwiazanych z GC niz jej dotyczacych. W trakcie przegladania dokumentow zadawala pytania dotyczace faktow w nich zawartych. Potem jedno pytanie: "Jak sie poznaliscie?", obejrzala album ze zdjeciami, poprosila o kopie dokumentow potwierdzajacych istniejacy zwiazek, nawet ich nie przejrzala, dolaczyla do dokumentow sprawy, wydrukowala zaswiadczenie o pozytwnym zalatwieniu sprawy.. :unsure: i powiedziala, ze na GC mozemy czekac do 30 dni.

Niepotrzebny ten caly stres.. :P

Powodzenia wszystkim 'przed'..

Pani Karino, dziekuje za okazana chec pomocy. Nie okazala sie ona potrzebna, ale doceniam dobra wole. Jesli bedzie sie Pani wybierac na poludnie, prosze o informacje na prv, stawiam kawe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam, bo mnie tez to za jakis czas (oby) czeka. Czy na tym interview pytaja o zwiazek? Kiedy pytaja o historie USA, hymn itd.?

Na interview jestescie oboje, czy pytani osobno?

Czy odpowiada sie konkretnie (yes, no), czy raczej trzeba wszystko wyjasniac?

Ile pytan mniej wiecej zadaja?

Co trzeba ze soba zabrac?

Dajcie jakies wskazowki, dziewczyny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam, bo mnie tez to za jakis czas (oby) czeka. Czy na tym interview pytaja o zwiazek?

TZN. CZY ZADAJ PYTANIA DOTYCZACE WASZRGO ZWIAZKU? TAK.

Kiedy pytaja o historie USA, hymn itd.?

NIE.

Na interview jestescie oboje, czy pytani osobno?

Z MOJEGO DOSWIADCZENIA: 70% RAZEM, 30% OSOBNO.

Czy odpowiada sie konkretnie (yes, no), czy raczej trzeba wszystko wyjasniac?

ROZNIE. JESLI SA PYTANIA NA KTORE ODPOWIADASZ "TAK" BADZ "NIE" TO KROTKO; JESLI SA DLUZSZE - TO WYJASNIASZ BADZ ODPOWIADASZ DLUZSZYM ZDANIEM (PYTANIA TYPU: CO JEDLISCIE NA KOLACJE CZY W JAKIM SKLEPIE ZAKUPIONY BYL PIERSCIONEK ZARECZYNOWY WYMAGAJ DLUZSZEJ ODPOWIEDZ)

Ile pytan mniej wiecej zadaja?

ROZNIE - OD TYLKO KILKU DO KILKUDZISIECIU.

Co trzeba ze soba zabrac?

LISTE DOSTANIESZ PRZED INTERVIEW. JEST WYPISANE CO NALEZY MIEC ZE SOBA.

Dajcie jakies wskazowki, dziewczyny!

Dostalam dosc dlugiego emaila z prosba o odpowiedz od pewnej osoby. E-mail dot. interview, ktore ta osoba miala - jak mozna sie domyslic nie bylo ono mile - ale jest dosc dlugi, nie wiem czy moge to tu wkleic. Jesli sa zainteresowani, prosze mi dac znac to wkleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z tym, ze sama panikuje przed wtorkowym interview (bede miala wszystkie podatki, juppi!), bardzo prosze o wklejenie maila. A jezeli administrator nie chce miec dlugich wpisow w watku, w takim razie poprosze na maila, o ile to nie jest zbyt duzy klopot oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...