Skocz do zawartości

Wiza K1 Same Zmartwienia


puma01

Rekomendowane odpowiedzi

Hey. Mimo ze zaakceptowano moje dok dotyczace AOS i EAC i mam tez zaproszenie na biometric to dziwie sie troche bo debralam po tym wszystkim jeszze jeden list pt.:Request for Initial Evidence (I-485) jest tam informacja ze potrzebuja 1040 form- ktora dotyczy podatkow mojego sponsora. Czy ktos moze wyjasnic o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 460
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

mam pytanko, co wpisac w DS-230 na pytanie 18. date of marriage, skoro my dopiero staramy sie o wize narzeczenska? i nie mamy dokladnie zplanowanej daty slubu? czy to pytanie po prostu mnie nie dotyczy?

jeszcze pojawiaja mi sie kolejne pytania dotyczace uzupelniania dokumentow, a juz mi sie plakac chce:(

1. o co chodzi w pytaniu 31.a i 31.b w DS-230 ?

2. i w I-134 czyli Affidavit of Support w ostatniej czesci czyli Oath or Affirmation of Sponsor trzeba cos wpisac? narzeczony tylko mi to podpisal, a reszte kratek zostawil pustych, zadnej daty ani nic..

bede naprawde wdzieczna za wszystkie odpowiedzi. myslalam ze z samego czytania forum wszystkiego sie dowiem, ale wyglada na to ze jednak musze Was troszke pomeczyc moimi pytaniami:(

pozdrawiam karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, co wpisac w DS-230 na pytanie 18. date of marriage, skoro my dopiero staramy sie o wize narzeczenska? i nie mamy dokladnie zplanowanej daty slubu? czy to pytanie po prostu mnie nie dotyczy?

Na wizie narzeczeńskiej nie musisz wypełniać DS-230, ten formularz jest tylko dla wiz imigracyjnych

ty potrzebujesz jedynie DS-156 i DS 156K

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-...ist_fiance.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. i w I-134 czyli Affidavit of Support w ostatniej czesci czyli Oath or Affirmation of Sponsor trzeba cos wpisac? narzeczony tylko mi to podpisal, a reszte kratek zostawil pustych, zadnej daty ani nic..

Moj narzeczony tez tylko to podpisal, dalsze pola wypelnialby notariusz, ale I-134 nie musi byc juz potwierdzone notarialnie, wystarczy tylko podpis Twojego narzeczonego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. i w I-134 czyli Affidavit of Support w ostatniej czesci czyli Oath or Affirmation of Sponsor trzeba cos wpisac? narzeczony tylko mi to podpisal, a reszte kratek zostawil pustych, zadnej daty ani nic..

musi byc podpis i data!

jesli ma stary formularz z miejscem na notariusza to tego juz nie trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pojawia sie kolejne pytanko..

swiadectwo niekaralnosci - jestem z poznania, wiec poszlam do sadu w poznaniu po znaczek z oplata i chcalam wyslac papierek do warszawy, a oni mi na to w okienku, ze w ciagu 30 minut bede miala papierek tu na miejscu i nic nie musze wysylac, wiec poczekalam i pani mi oddala ta sama kartke co ja jej dalam, tylko ze z pieczatkami.. i to ma byc wszystko?? ja myslalam ze to jakas koperta zaklejona cz cos? cyzby mi sie tylko wydawalo, ze to mialo byc cos innego?

bardzo dziekuje za wszystkie wczesniejsze odpowiedzi i przyszle tez:) staram sie jak najwiecej czytac na forum, zeby Was nie zameczac pytankami:) ale, teraz znowu zwatpilam w swoja wiedze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jak to juz jest z tym zaswiadczeniem o niekaralnosci. Poszlam do sadu u siebie w miescie i pytalam sie, czy moge to u nich zotawic a one wyslaly by powiadomienie do Warszawy, zebym otrzymala to zaswiadczenie, to tez mi mowily, ze one mi to podbija i bedzie dobrze. NIe wiem czy w ambasadzie na to badzo zwracaja uwage czy zaswiadczenie jest naprawde z Warszawy czy nie, ale wolalam to wyslac do Ministerstwa Sprawiedliwosci i nie stresowac sie pozniej na rozmowie tak bardzo.

A co do samego zaswiadczenie, to to nie musiala byc jakas zapieczetowana koperta, dostalas dobry dokument- czyli to co wypelnialas tylko podbite pieczatkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...