Jump to content

Recommended Posts

Dnia 17.02.2018 o 19:22, Michał Paczyński napisał:

Leci ktoś 13 marca WAW-LAX LOTem? :D

Szukamy bratniej duszy przy przekraczaniu granicy :D 

Granicę lajtowo przekroczycie, nie ma co się stresować. Widziałem na tym lotnisku ludzi, którzy po angielsku ani be ani me, a i tak granicę przekraczali. Poza tym, życzę udanego wyjazdu i czekam na jakąś relację po powrocie :)

• Like 1

Teraz, hakunaMATA napisał:

Granicę lajtowo przekroczycie, nie ma co się stresować. Widziałem na tym lotnisku ludzi, którzy po angielsku ani be ani me, a i tak granicę przekraczali. Poza tym, życzę udanego wyjazdu i czekam na jakąś relację po powrocie :)

Dziękuję!!! :D 

58 minut temu, hakunaMATA napisał:

Dnia 2/17/2018 o 13:22, Michał Paczyński napisał:

Leci ktoś 13 marca WAW-LAX LOTem? :D

Szukamy bratniej duszy przy przekraczaniu granicy :D 

TYLKO kombinatorzy maja problemy. Osoby , ktore de facto leca turystycznie czy ze zgodna do tego celow wiza nie maja sie co stresowac. :)

• Like 1

1 godzinę temu, nika7716 napisał:

Heej, lecę 2 marca. Bilet elektroniczny dostałam na maila ale nie w pdf tylko zwyczajnie w treści maila. Wydrukowalam go w takiej formie. Czy to w porządku? 

Tak, w porządku. 

Zresztą, jak masz wydrukowanie karty pokładowe to nikt nie będzie patrzeć nawet na ten bilet. Ale wiadomo, że lepiej go i tak mieć przy sobie. 

5 godzin temu, nika7716 napisał:

Heej, lecę 2 marca. Bilet elektroniczny dostałam na maila ale nie w pdf tylko zwyczajnie w treści maila. Wydrukowalam go w takiej formie. Czy to w porządku? 

Ja nigdy nie drukuje żadnych biletów, potwierdzeń, itp. Nie ma ani potrzeby ani sensu.

5 minut temu, kzielu napisał:

Ja nigdy nie drukuje żadnych biletów, potwierdzeń, itp. Nie ma ani potrzeby ani sensu.

Ja natomiast zawsze drukuję. Tylko dla siebie, z Internetem bywa różnie a często nie pamiętam godzin wylotu czy przesiadek. Firma nie płaci mi International unlimited data transfer. :P Ostatnio do przedostatniego dnia bylem swiecie przekonany ze mam przesiadke we Frankfurcie, faktycznie była Kopenhaga. Prawie zawsze przecieram nowe szlaki, rzadko kiedy latam stala trasą.