Skocz do zawartości

Powrot Po Pobycie. Waiver?


rafaelloo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Hej Karina. Czy nakaz wylotu o ktorym piszesz to to samo co data wygasniecia wizy (expiration date) bo w paszporcie mam wize J1 od 20 czerwca do 20 pazdziernika? Czy raczej bez obawy zona moze skladac na mnie petycje o wize imigracyjna I- 130? Czy moge prosic Cie o kontakt telefoniczny na priv? Dzieki za odpowiedz.

Ty mogles zostac w USA przez czas "D/S" - poniewaz nie ma tam dokladniej daty (mowie teraz NIE o paszporcie tylko o bialej kartce I-94, bo ona tu sie liczy), wtedy, na podstawie przepisow prawnych, dopoki nie zostaniesz usuniety z USA/deportowany/otrzymasz nakaz wyjazdu wydany przez immigration judge badz uprawniona do tego osobe, doputy twoj pobyt nie liczy sie jako 'przesiedzenie wizy'.

Tak, zona moze skladac na Ciebie petycje.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"DATE AUTHORIZED STAY EXPIRED, OR WILL EXPIRE, AS SHOWN ON FORM I-94 OR I-95" - na petycji I-130 jest takie pytanie. Co w moim przypadku mam wpisac jesli nie pamietam co tam bylo napisane. Biala zostala zabrana na lotnisku przy wylocie. Napisac daty ktore mam w paszporcie na wizie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"DATE AUTHORIZED STAY EXPIRED, OR WILL EXPIRE, AS SHOWN ON FORM I-94 OR I-95" - na petycji I-130 jest takie pytanie. Co w moim przypadku mam wpisac jesli nie pamietam co tam bylo napisane. Biala zostala zabrana na lotnisku przy wylocie. Napisac daty ktore mam w paszporcie na wizie?

wpisujesz "D/S".

Kazda osoba majaca J-1 ma wpisywane wlasnie "D/S". Nie musisz nic pamietac - kazdy ma tak samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam rowniez za swoje posty, jednak wynika z tego, ze niektorzy nie powinni sie wypowiadac na skomplikowane pytania... tymbardziej, ze ja wszystko biore na jedna lape jak z wiza turystyczna..

Przepraszam za niepotrzebne wprowadzenie w blad. Rafaello, traktuj moj post jakby go tam nie bylo, Karina z pewnoscia wie lepiej ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam rowniez za swoje posty, jednak wynika z tego, ze niektorzy nie powinni sie wypowiadac na skomplikowane pytania... tymbardziej, ze ja wszystko biore na jedna lape jak z wiza turystyczna..

Przepraszam za niepotrzebne wprowadzenie w blad. Rafaello, traktuj moj post jakby go tam nie bylo, Karina z pewnoscia wie lepiej ... :)

teraz juz wiesz dlaczego ja tak czesto mowie, ze trzeba najpierw spojrzec we wszystkie dokumenty czy dowiedziec sie szczegolow sprawy, a ludzie zarzucaja mi, ze przeciez na takie proste pytania to powinnam odpowiedziec od razu - tak bylo i tutaj, niby nic, bo przeciez byl nielegalnie to ma miec zakaz wlotu, a szanse na waiver ma takie jakie ma czyli dosc nikle. I gdyby nie fakt, ze byl na J-1 to wszyscy byscie mieli racje w tym co bylo napisane.... Kazda sprawa jest inna, w kazdej sprawie moze byc jakis kruczek - dlatego pozniej jedni czekaja na green card 2 miesiace a inni 2 lata; jedni sa sponsorowani przez prace i maja zatwierdzona sprawe w ciagu pol roku czy roku czasu - inne osoby 'startujace' z takiej samej pozycji czekaja dlugie lata.

Najwazniejsze, ze chlopak ma szanse na wlot. To jest najwazniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...