Skocz do zawartości

Powrot Po Pobycie. Waiver?


rafaelloo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

miesio przepraszam ale takie cos jak 10.000 postow mozna przejzec miej wiecej w 1-2 godziny...kiedys Kariny posty przejzalem w 30-40 minut...

a teraz nie mam czasu na szukanie i dlatego tez niech ta osoba szuka-czyta ...moze za 2-5 dni bede miec wiecej czasu bo teraz praca mnie goni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczol od:

Illegal Immigration Reform and Immigrant Responsibility Act of 1996 by Wikipedia

AKT IIRIRA

oraz

Overstay and Unlawful Presence provisions - 6 strona

Prawo stoi po waszej stronie... jak powiedziala karina Ty musisz Urzednikowi w ambasadzie udowodnic, ze tak wlasnie jest bo moze pasc pytanie na Interview o pobyt twojego meza...

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie z tej samej strony zacytowalam przepisy (z temple). Tam jest w miare przejrzyscie i strona jest bezplatna.

Oczywiscie, ze moze pasc pytanie o pobyt meza i dobrze byloby zeby ktos sie przygotowal co ma mowic. To Aplikant powinien udowodnic, ze prawa nie przekroczyl, a nie konsul szukac przepisow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze nie wnosze nic nowego do dyskusji, ale tak jakos nie moglam sie powstrzymac - niezla dales mu rade, jakies 10,000 postow do przegladniecia i moze znajdzie:D

Mozna "stracic" 1 dzien i zyskac kilka tysiecy dolarow, albo powiedziec, ze za duzo zachodu z szukaniem i zatrudnic prawnika. Trzeba sie rowniez liczyc, ze sa prawnicy i prawnicy.

Poza tym od dawien dawna wiadomo, ze to co ludzie powtarzaja to najczesciej brednie, bo ludzie jako ilosc to ciemna masa powtarzajaca co uslyszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi tylko o to, ze jesli sama przygotuje dokumenty, to nie wiem czy konsul zechce laskawie przejrzec je. Nie wiem jak wyglada taka rozmowa, czy konsul uwierzy mi jesli "tylko pokaze" wydrukowane przepisy...w koncu nie jestem prawnikiem, niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
tutaj byl juz podobny przypadek i dziewczynie kazali przyniesc pewien dokument(byla juz na rozmowie o wize w Ambasadzie) a nie waiver ....

Witam Wszystkich ponownie :)

czyzby dokument o jakim wspomina Sly6 czy Karina, to jest tzw.Advance Parol? Jesli tak, to zalacza sie do razem z petycja I-130 czy lepiej miec go przygotowana na interview?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...