Skocz do zawartości

Powrot Po Pobycie. Waiver?


rafaelloo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

co do tzw smrodu to za to sa inne podobne sprawy jak w Polsce,brak ufnosci-pomocy itd..chyba ze dobrze popadnie lub tez nie prosi sie o pomoc ...

a co do tej sprawy,osoby sie wypowiedzial co o tym sadza i mysla \

i teraz jesli ktos sadzi ze to nie jest mozliwe niech poczyta na innych forach jak jest,niech tam sie spyta o ta sprawe,moze google cos pokaza :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

wow.. wszyscy wiedza, ze nie dostaniesz waivera, ze nie masz szans na nic, ze masz 10-letni zakaz wjazdu itd. Dobrze by bylo zeby zanim ktokolwiek Cie osadzi, zeby ta osoba orientowala sie w prawie imigracyjnym.

I tutaj ja Ci powiem inaczej - Ty waivera nie potrzebujesz. Nie potrzebujesz waivera jesli nie miales wydanego nakazu wyjazdu z USA. Jesli miales nakaz wyjazdu - wtedy i owszem, waiver jest konieczny.

Nie potrzebujesz waivera, bo byles na wizie J-1 i ta wiza nie ma okreslonego czasu wylotu - ot taki maly loop w prawie smile.png

Nie masz zadnego 10 letniego bana na wlot do USA chyba, ze miales wydany nakaz wyjazdu. Jesli nie miales - nie masz bana, mimo, ze byles nielegalnie.

Powodzenia.

a wiesz może,co jeśli ktoś w międzyczasie był aresztowany i dostał reckless driving. Mam spotkanie z konsulem za 2tygodnie o zieloną kartę, wydaje mi się ,że w Kentucky Consular Center zweryfikowali by taką informację i nie zaprosili do ambasady. Ale jakieś 4 lata temu ubiegałam się o wizę turystyczną i niestety odmówili....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz może,co jeśli ktoś w międzyczasie był aresztowany i dostał reckless driving. Mam spotkanie z konsulem za 2tygodnie o zieloną kartę, wydaje mi się ,że w Kentucky Consular Center zweryfikowali by taką informację i nie zaprosili do ambasady. Ale jakieś 4 lata temu ubiegałam się o wizę turystyczną i niestety odmówili....

Kentucky nie ma nic wspolnego z zaproszeniem do konsula - Kentucky PRZYGOTOWUJE dokumenty i uzupelnia rozne informacje pod katem wizyty w ambasadzie - prawnie kazda decyzje podejmuje konsul. Kentucky "wylapuje" Twoja historie, sprawdza wiarygodnosc dokumentow, dokumenty dot. sponsorowania finansowego itp.

Co do Twojej sprawy: trzeba by znac szczegoly aby cos podpowiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witajcie, a co w przypadku wizy H2B, sprawa nieco skomplikowana, otóż
mój mąż dostał x lat temu h2b z adnotacją konkretnego miejsca pracy, do którego nigdy nie dotarł. trafił do zaprzyjaźnionej firmy gdzie przepracował 3 lata z ssn i płacąc podatki. w międzyczasie zaprzyjaźniona firma wystosowała wniosek o przedłużenie wizy, mój ówczesny narzeczony nie doczekał się odpowiedzi i wróciliśmy do Polski. ma 10-letni zakaz? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...