Skocz do zawartości

Powrot Po Pobycie. Waiver?


rafaelloo

Rekomendowane odpowiedzi

w polowie wrzesnia 2010 pytalem sie Kariny o taka sprawe jak pobyt na j-1..studencka wiza ....

i tutaj jest wytlumaczone

http://www.usa.info.pl/board/index.php?sho...c=17113&hl=

faktycznie inaczej to wyglada przy wizach turystycznych a inaczej przy innych rodzajach i warto to miec na uwadze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To powiedz mi Janek po co jest te forum? Na pewno nie po to zeby ludzi w blad wprowadzac. Link do tego forum rozdalem bardzo duzej ilosci moich znajomych. Wszystkim pomogl. I ja tez staram sie pomoc innym ktorzy sa w podobnej sytuacji jak ja. Po to tez zalozylem ten temat zeby znalezc pomoc i taka znalazlem za co jestem tak wdzieczny ze Karinie przez rok czasu bede chyba myc wszystkie szyby w jej aucie i postawic super obiad. Pisze to zeby inni ludzie zauwazyli jak duzo jest takich myczkow w prawie ktore mozna wykorzystac z korzyscia dla siebie. Zauwaz, ze konsul po rozmowie ze mna stwierdzil ze nie kwalifikuje sie do otrzymania wyzej wymienionej w temacie wizy ale po pokazaniu informacji dotyczacej tej wizy ( szczegoly znajdziesz pewnie sam jak bedziesz chcial) otrzymanej od Kariny przyznal mi ja stwierdzajac, ze udowodnilem swoja racje. Jednak te forum pomaga i daje nadzieje. Janek trzymaj sie cieplo i dalej wcinaj czekoladki. Za miesiac wylatujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

No i w Stanach. W niedziele przylecielismy na Ohare, wszystkie odprawy przeszedlem pomyslnie, oficer powiedzial, ze ta wiza IR1 w moim paszporcie jest tymczasowa zielona karta, natomiast nowa zielona karta przyjdzie poczta do miesiaca czasu. Dziekujemy wszystkim za pomoc, zwlaszcza Karinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w Stanach. W niedziele przylecielismy na Ohare, wszystkie odprawy przeszedlem pomyslnie, oficer powiedzial, ze ta wiza IR1 w moim paszporcie jest tymczasowa zielona karta, natomiast nowa zielona karta przyjdzie poczta do miesiaca czasu. Dziekujemy wszystkim za pomoc, zwlaszcza Karinie.

Super, akurat w weekend wybieram sie do Chicago do fryzjerki wiec przy okazji mozemy zjesc obiad :)

Szyby w samochodzie Ci daruje, choc nie przecze, ze to kuszaca propozycja, bo moj samochod niezwykle rzadko widuje myjnie.. Jednak podroze do NJ w celu umycia mi szyb w samochodzie mijaja sie z celem :)

Powodzenia .. :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...