Skocz do zawartości

Sponsorowanie Rodzinne – Procedura Nvc/ambasada


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Witam.
Mąż, rezydent złożył na mnie petycje w marcu  2014...Wszystkie dokumenty są dostarczone już i  posiadam nr WRW...
Czy mogę pójść w tym czasie po wizę turystyczną? i poczekać  w USA na interview? jakie są szanse, że takową wizę otrzymam ?
Bardzo mi zależy na tym, aby jak najszybciej polecieć do męża...
Proszę o odpowiedź...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i bardzo proszę o pomoc.

Mój mąż ( stały rezydent )  złożył wniosek o wizę dla mnie i naszego syna F2A łącznie rodzin. Cała procedura trwała 3 lata. 

W końcu się doczekaliśmy i otrzymałam zaproszenie na rozmowę do Ambasady w Warszawie i moje pytanie tego właśnie dotyczy...

"Czy to prawda,ze mogę nie otrzymać wizy"???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest jakas mozliwosc, nigdy nie ma 100% szansy na otrzymanie wizy. Ale jesli prawidlowo wypelnialiscie wszystkie papiery, etc i nie macie zadnych red flags to raczej nie powinno byc problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi.

Nie mieliśmy żadnych problemów przez te trzy lata tzn. dokumenty, płatności i wszystko co potrzebne zawsze były dostarczne na czas i oczywiście zgodne z prawdą,karana nigdy nie byłam .

Zadałam to pytanie bo nasza agent z USA zapewnia że nie dostanę odmowy,a niestety gdzieś przeczytałam że może jednak ... zaczęłam szukać informacji w necie i tak się tu znalazłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz to jest tak wedle prawa imigracyjnego mogą jak znajda podstawy i jak znasz język to dowiesz się innych ciekawych spraw tylko kto Ci powie do konca prawdę jak ludzie czasami nie chca prawdy słuchać tylko ze się zawsze uda i dadzą wizy,wjazd i na stale jest GC. Co jest pewne to podatki i śmierć reszta to zasady i reguły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...