Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czesc, jak wygladaja kolejki teraz na wizyte w ambasadzie?

jak to jak? czekasz coś koło dwóch tygodni na wizyte od dnia umówienia się

Witajcie !

To akurat dementuje, bo umówiłem się za 3-4 dni, była możliwość na następny dzień, ale mi nie pasowało. Od wypełnienia wniosku do opłaty. System internetowy bardzo fajnie działa, ładnie i czytelnie. Mówię o ambasadzie w Warszawie.

Jestem nowym użytkownikiem, dziś byłem umówiony na godz 14.30. Wszedłem wcześniej, ok 14.10. Nie było problemu z tego powodu. Zdziwiła mnie tylko ta "nowa" procedura. Jak byłem poprzednio, to z tego co mi się wydaje, z tego co pamiętam, nie było 2 kolejek do rejestracji... chyba, mogę się mylić.

Na sali pełno ludzi, przy rejestracji również. Cała moja wizyta trwała tam 50 minut! Poważnie. Na numerku miałem godz.14.22, a liczbę osób oczekujących 23. Równo o 15 wyszedłem z ambasady.

Otrzymałem wizę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to sorry, pozmieniało się ;) - ja byłam miesiąc temu w warszawie, na rozmowę czekałam 2 tygodnie, brat miał spotkanie w ubiegły czwartek i też jakoś ze 2 tygodnie czekał.

w środku to racja- bardzo szybciutko idzie. ja miałam przed sobą te 30pare osób, ale jakby zmierzyć czas od wejścia do wyjścia to też max 50 minut mi wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym czekaniem 2 tyg, tak powaznie ? Ja mialem inne doswiadczenia. We srode (04.06.2014) opacilem do 12.00, we czwartek(05.06) po 13 byly zaksiegowane i moglem sie umowic juz na piatek, ale mi nie pasowalo. Inny termin wybralem.


Przepraszam za pisownie ale cos sie popsulo, musze restartowac komputer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...