Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czytaj ze zrozumieniem - czynnik ludzki i pole do popisu Kosula.

Ok :) nie bądź już taki uszczypliwy i drobiazgowy bo sam nie czytasz ze zrozumieniem - napisałeś w odpowiedzi do andonnate, że po co wspominała o "pociotkach" kiedy ona na ten temat nic nie mówiła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie masz to opisane dokladnie ze jak masz rodzine to wize masz w kieszeni? nie ma nigdzie tak napisane

jest takie pytanie w ds 160 kogo masz bliskiego w USA i co powiesz?lub tez bywa tak ze Konsul wprost mowi czy dana osoba jest w USA i co wtedy powiesz,jak sie zachowasz a to latwo jest sprawdzic i narobic sobie problemow na rozmowie

Nie dostalas wizy bo sa tez inne czynnik jak legalizowala pobyt Twoja siostra,czy mozesz Ty zostac dluzej ,kiedys pisalismy cos takiego ze jak rodzina to pomoze dluzej zostac,znalesc prace nielegalna bo kto obcemu pomoze ;)

Konusl to jak spotkany na drodze czlowiek,jeden powie OK ze jestes a inny bedzie miec ale do Ciebie :) i tak nalezy widziec ta sprawe

a klamstwo moze Ci zamknac wiele drog do wyjazdu,narazie masz brak wizy za brak wiezow a nie za klamstwo ..a to jest duza roznica

ile to osob mialo rozmowe za 1 miesiac i dostawalo wize,bo inny Konsul i inna decyzja

ciekawe? prawdziwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem z żoną i córką po wizę lutym .Lecimy do USA 21 czerwca do mojej szwagierki która jest 12 lat w USA i ma obywatelstwo .Wyszła za mąż za Amerykanina który obecnie jest lekarzem.Nie było problemu z otrzymaniem wiz.Oboje pracujemy mamy mieszkanie i corkę która ma 10 lat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem z żoną i córką po wizę lutym .Lecimy do USA 21 czerwca do mojej szwagierki która jest 12 lat w USA i ma obywatelstwo .Wyszła za mąż za Amerykanina który obecnie jest lekarzem.Nie było problemu z otrzymaniem wiz.Oboje pracujemy mamy mieszkanie i corkę która ma 10 lat .

Furmann2 tak z ciekawości zapytam, na jaki okres czasu dostaliście promesy? Pierwszy raz się staraliście rodzinnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...