Skocz do zawartości

Dv 2013 Zgloszenie -Aplikacja ,pytania


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

wojtkow - a nie orientujesz się czy sprawdza ten wymóg - "The head height (measured from the top of the head, including the hair, to the bottom of the chin) must be between 50% and 69% of the image’s total height. The eye height (measured from the bottom of the image to the level of the eyes) should be between 56% and 69% of the image's total height. The diagram below shows these measurements on a correctly-proportioned image."

I jeszcze jedno pytanie - jeśli (odpukać) faktycznie zdyskwalifikują mnie z powodu zdjęcia to czy zostanę o tym powiadomiony czy też będzie tak jak w przypadku osób które nie zostały wylosowane - zwyczajnie się do mnie nie odezwą i nawet nie będę wiedział o tym, że to wina złego zdjęcia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 438
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

^^^ Skrypt na pewno nie sprawdza, ja przezornie posprawdzałem sobie podane na stronie odległości w pikselach (i jedno zdjęcie poprawiłem).

Co do drugiego pytania to nie mam pojęcia, jestem w podobnej sytuacji jak Ty, tylko jako informatyk postanowiłem się "pobawić" tymi narzędziami bo niespecjalnie ufam takim stronom.

@sly6 -czytałem wątek, który przytaczasz, faktycznie dziwna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłam ze zdjęcie powinno być wykonane na wprost, a wizerunek fotografowanego powinien zajmować 50% powierzchni zdjęcia i obejmować głowę od jej czubka do brody z widoczną linią włosów po bokach twarzy. Najlepiej, jeśli uszy są również widoczne.

A jeżeli na moim zdj uszy byly nie odsłonięte... przyjma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czym sie roznia slowa musza byc od najlepiej lub tez powinny byc

masz chyba juz odpowiedz prawda

a podajac cos,cytujac podawaja prosze linka do tego..

ps pytasz sie o zdjecie juz po wyslaniu zgloszenia?teraz pozostaje czekac na losowanie a nie tym sie zajmowac bo i tak jak sie mowi musztarda po obiedzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku nie zwróciłam uwagi na ten defekt, bo na moje oko to wygląda normalnie i naturalnie, ale ktoś mi zwrócił uwagę na odstający kosmyk włosów przy mojej szyi. Czy takie coś NAWET jeżeli uda mi się wygrać losowanie, zdyskwalifikuje mnie?

http://zapodaj.net/37ab2d81023f.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku nie zwróciłam uwagi na ten defekt, bo na moje oko to wygląda normalnie i naturalnie, ale ktoś mi zwrócił uwagę na odstający kosmyk włosów przy mojej szyi. Czy takie coś NAWET jeżeli uda mi się wygrać losowanie, zdyskwalifikuje mnie?

http://zapodaj.net/3...81023f.jpg.html

Nikt z nas tego chyba nie wie. Ba nawet wiecej! Wg moich informacji, to nigdy się nie dowiemy nawet czy nasze wnioski nie zostały wylosowane, czy może zostały zwyczajnie wyrzucone do kosza z powodu błędów merytorycznych, czy z jakiegokolwiek innego powodu...

Mam rację sly6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, pozostaje mi czekanie w niepewności :wacko: ja tu wierzyłem w amerykańską zaawansowaną technologie a okazuje się, że równie dobrze zdjęcie chińczyka zajadającego się ryżem w barze może zostać uznane przez ten program za prawidłowe. A mając na uwadze miliony osób które zostały zdyskwalifikowane w latach poprzednich wyciągam wniosek, że bardzo rygorystycznie trzymają się ustalonych wymagań. Dopiero teraz kiedy prawdopodobnie straciłem swoją szansę na emigracje, zdałem sobie sprawę jak bardzo mi na tym zależało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku nie zwróciłam uwagi na ten defekt, bo na moje oko to wygląda normalnie i naturalnie, ale ktoś mi zwrócił uwagę na odstający kosmyk włosów przy mojej szyi. Czy takie coś NAWET jeżeli uda mi się wygrać losowanie, zdyskwalifikuje mnie?

http://zapodaj.net/3...81023f.jpg.html

Widzę że psychoza zdjęć przekracza już wszelkie granice... Oczywiście że nikt Cie za ten kosmyk nie zdyskwalifikuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emignum moze tak byc jak piszesz ;)

Supertraveller a czytales troche forum?widzisz ze ktos moze wyslac wiecej niz 1 zgloszenie ,mogl wyslac zle zdjecie np z dowodu osobistego..jak widzisz tych przypadkow troche jest za co mozna wyleciec z loterii ..

co do technologii to czasami tak bywa jak program nie rozpoznaje pewnych spraw ;)

kzielu a jeszcze nie ma 5 listopada ;)

tak jak pisze kzielu ze kosmyki czy tez tzw kukuryku na glowie to moze byc problem ze kogos odrzuca? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...