Skocz do zawartości

Rodzic Przesiedzial Pobyt W Usa, Czy Sa Szanse Na Jaka. Wize Dla Dziecka?


Rekomendowane odpowiedzi

nie musi byc obywatelem USA ;)

bo jadac na stale nie zlamiesz prawa imigracyjnego-bo mozesz zostac na stale,mozesz podjac prace legalna

a jadac na wizie turystycznej mozesz pracowac nielegalnie,zostac,przy wizie pracowniczej mozesz zostac nielegalnie.

I teraz dlatego tez jedne osoby dostaja wize turystyczna majac tam rodzica co jest nielegalnie a inni juz nie bo maga zrobic to samo..

to dostaniesz papiery z urzedu pracy aby myslec o wizie h2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Konsul poprosi o zaproszenie to sie je pokazuje ale troche jestes na forum to widzisz,nikt nie pisal ze pokazal zaproszenie a jedynie ze mial ;)

nie ktore osoby dostaja taki druk jako zaproszenie

http://www.uscis.gov.../form/i-134.pdf

a sa tacy ze maja zwykle kartki z danymi osob i napisane ze zapraszaja dana osobe na taki i taki okres czasu itd

nie tylko Polacy takie cos dostaja i wysylaja .

oo, to jest oficjalny druk:)

a ja glupi myslal, ze to wyglada w stylu: "zapraszamy Cie synu/córko do nas do chicago:" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tez moze wygladac zaproszenie do USA :)

nie musi byc taki druk jak dalem linka

co do formularza to dla H2B jest ds 160 ,jedynie w rodzaju wiz wybierasz rodzaj wizy o jaka aplikujesz..wiec o jakie rodzaje formularzy chodzi?

chyba chodzi o takie cos jak I-129 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o to mi wlasnie chodzi, jaki rodzaj wizy mam wybrac! ludzie! czy na tej H2B G5 F8 czy jakiej innej moge jechac na te 2 msc-e do pracy! legalnej! i czy beda duze szanse zeby konsul przyznal mi wize! jezeli nie, to o jaki inny rodzaj wizy sie ubiegac! o jaka wize najkorzystniej w moim przypadku sie ubiegac, zeby bylo najwieksze prawdopodobienstwo otrzymania jej!

dobry boze, czy ja pisze te posty w innym jezyku? chyba nie jest tak trudno domyslec sie o co mi chodzi, do jasnej?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz miec pewnosc ze dostaniesz wize i nie bedzie brane pod uwage ze masz tam Mame nielegalnie to juz dostales odpowiedz

wiza na pobyt staly,wiza narzeczenska...

inne wizy jak pracownicza,studencka czy tez turystyczna to mozesz ja otrzymac ale nie musisz.czy tez na work i travel.

czy teraz juz jasno napisane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

oo, to jest oficjalny druk:)

a ja glupi myslal, ze to wyglada w stylu: "zapraszamy Cie synu/córko do nas do chicago:" :D

Dobre :)

I jeszcze niech napisza tak: /cytat orginalny/ " We want our niece to visit this beautiful country America. There are a lot of beautiful places and we have vacation and we want to travel. Please give her visa. Thank You very much Dear Concul."

List napisany w jednej z agencji polskich..

Tak mi sie to spodobalo, ze az sobie zapisalam i teraz przydalo sie jak znalazl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze niech napisza tak: /cytat orginalny/ " We want our niece to visit this beautiful country America. There are a lot of beautiful places and we have vacation and we want to travel. Please give her visa. Thank You very much Dear Concul."

List napisany w jednej z agencji polskich..

hmm? jesli tak ludzie pisza i naklaniają,blagają w zasadzie konsula aby dal promese tej siostrzenicy czy komus tam to ja sie nie dziwie ze zaproszenie moze nawet negatywnie wplynąć

swoją drogą wczesniej nawet myslalem ze zaproszenie do usa wygląda nawet jak jakies zaproszenie w stylu slubnego, zamiast mlodej pary np statua :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...