Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 578
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

i znowu bedzie pot, łzy czemu to nie ja, a czemu to kto inny :P

Ja specjalnie zarezerwowalem sobie czas wolny, zeby forum poczytac wlasnie zaraz po 18 jak bylo pierwsze losowanie :-)

Dziala nie dziala, moze przegladarka inna, moze to moze tamto :)

Przyznam sie, ze spodziewalem sie, ze bedzie spokojniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety amerykanie sie nie popisali, usa stały sie potegą bo ludzie tam ciagnelo bo prawie wszystko było przejrzyste i jasne. zabiegu z jakims dolosowaniem, zmiana zasad, nieinformowaniem ludzi co i jak nie rozumiem. Takie działania to są w stylu rosji albo chociazby polski ze "nigdy nic nie wiadomo" i nic do końca nie jest jasne. Tak jak wcześniej był komunikat że losują 100 tys i czesc sei nie załapie - wszystko bylo jasne - teraz nie wiadomo nic. Krótka informacja i wyjaśnienie ile wylosowali co i jak by sie przydała to nic nie kosztuje.

Druga sprawa że Polska powinna być w dalszych edycjach loterii uwzgledniona na podstawie danych statystycznych -przynajmniej przez kilka lat mamy małe szanse żeby przekroczyć ten limit 50 tys emigrantów.

Natomiast może nas nie być juz w 2014 bo szanowne KCC może znowu cos zmieni zasady i znowu nie poinformuje co i jak i dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sun nie zwal jak zwal bo ktos zle to odczyta i beda jaja na forum

znow beda posty,tematy jak kto wrescie jest :) czy to listopad ma byc czy tez pazdziernik ..

troche na tym forum jestem i lepiej pisac wyraznie i dokladnie niz to potem prostowac

O matko ale walnęłam! Oczywiście, że pażdziernik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to zmienia czy wylosowali 50, 75 czy 100tys.? W jednej czy w 5 turach? Limit wiz jest znany od dawna i to sie liczy :-)

Od dawna tez byly znane zasady a sie zmienily...

Natomiast zmienia to tyle ze pojawiaja sie ploty domysły teorie wyssane z palca, mącenie itd

Jeden komunikat by to wszystko ukrócił i byłoby prościej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poland 2038 wylosowanych zgłoszeń.

Jak zwykle Ukraina i Uzbekistan przekraczają 7% próg wylosowanych. (The visas have been apportioned among six geographic regions with a maximum of seven percent available to persons born in any single country.

Z samej ilości wylosowanych osób nie można stwierdzić ile z nich otrzyma ostatecznie Zieloną Kartę, szczególnie, że jak można przeczytać w VB June - za DV2012 procedowane są obecnie wszystkie zgłoszenia - a to dopiero czerwiec. (w maju cut off number dla Europy był 40 tys).

Obecna loteria procedowana jest szybciej - osoby są już zapraszane na rozmowy, ponieważ nie czeka się na przesyłkę, tylko wypełnia pobrane z internetu formularze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciopa czyli ja rozumiem ze Ukraina nie może dostać więcej niż 3500 kart? Czyli z tych 6400 im odpadną wszyscy ponad te 3500?

jeszcze ma jedna pytanie:czy te osoby wylosowane dajmy na to z Polski te ok 2 tys to sa osoby bez rodzin? czy to jest tak że np zostało wylosowanych 500 zgłoszen kazdy ma zone i 2 dzieci i razem wyszło te ok 2000 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...