Skocz do zawartości

Pierwsze Kroki W Usa .. (Emigracja) Do San Francisco


mariano85

Rekomendowane odpowiedzi

mariano85 - zaje** filmik! kurcze ale sie mega to ogladalo, caly czas z usmiechem na twarzy!

widac ze masz super przyjaciol i fajnie sie bawicie, a jak widze te pogode, plaze i okoliczne atrakcje.... ahh marzenie:)

co do formy, hm.. jest bardzo dobrze ! mam nadzieje, ze nie dazysz do wygladu jak Burneika :D

baw sie, korzystaj z zycia, ciesz sie tym co masz tu i teraz i nie martw sie o dziewczyne - pamietaj, ze nic sie nie dzieje bez przyczyny i moze tak teraz ma byc? a ta wyjatkowa pojawi w najmniej oczekiwanym momencie, pewnie wtedy gdy przestaniesz o tym myslec:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

hej,
Maly update odemnie. W tym tyg jade na szkolenie z Volkswagena do Livermore na dwa dni a potem zostaje na noc w San Fransisco u moich znajomych bo juz dawno tam nie bylem i powiem szczeze ze troche mi sie teskni do Golden Gate i Crissy Field Tym razem postaram sie wstapic do polskiego sklepu na Geary & 24th bo marzy mie sie kielbasa no i moze jakies pierogi bym sprobowal hmm... U nas upaly juz na calego ok 95- 108F wiec sezon letni rozpoczety :) Z ciekwaszych zeczy to bylem ostatnio na koncercie the Fray i Train calkiem wporzo! Dzisiaj bylem na wine tasting w Fairfield bo byly mojej znajomej urodziny i powiem szczerze ze po paru rundach zaczalem czuc dzialanie wina hahah. No i najwazniesze niedawno skonczylem moj nowy projekt filmowy z wyprawy nad jezioro Shasta tutaj jest link :

https://www.youtube.com/channel/UCkXNnIXzqhhowxkPGYsTn8g/videos

To chyba bylo by na tyle pozdrawiam i do nastepnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...