Skocz do zawartości

Pierwsze Kroki W Usa .. (Emigracja) Do San Francisco


mariano85

Rekomendowane odpowiedzi

Ratownicy medyczni z tego co ja się orientuje zarabiaja kiepsko. Mowię o tzw Emergency Medical Technician. Znajomy zarabia 11 - 12/h. Poza tym - znajomość języka musi być perfekt.

Uuu myslałem ze lepiej :P W Polsce tez masakra zeby za takie pieniadze narażać życie ale cóż zrobic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andyopole- wow OSTRO pojechales :D
POZNAN- poczytaj moje wczesniejsze wpisy, bo to jak to w zyciu nie zawsze jest kolorowo, ale z dobrym podejsciem, i ludzimi do okola na ktorych mozesz liczyc da sie wszystko, POWODZENIA, i pisz jak masz jakies pytania.
Fly 7 co do pracy ratownika to nie mam pojeca o zarobkach ale ogolnie z tego co wiem to chyba nie ma tak zle, moje znajpme pielegniarki to maja bardzo dobrze ale nie wiem czy ratonicy to maja te same zarobki.

I jeszcze na koniec.... pare osob pisalo mi na priv jak to wyglada z reperacja samochodow jakie to koszta itd wiec postaram sie w przyblizeniu cos napisac jak to wyglada z mojej perspektywy pracy w salonie VW
Jak kupujesz nowy samochod to masz gwaracje 60tys mil na engine i transmision na reszte jest 2 lata albo 20 moze 30 tys
sa dwa darmowe service 10tys mil i 20k ( w 2014 bylo 30k za free) Ogolnie jak samochod jest juz po gwaracji godzina w service kosztuje $140 + czesci i w zaleznosci co sie popsulo na wszsytko jest cennik i ile trwa naprawa wiec cene powiedza Ci przed reperacja!
i np:

wymiana przednich czy tylnych klockow i tarcz to 1,5 godziny + czesci
wymiana oleju + rotacja kol to 0.8 godziny + czesci
wymiana opon i balance 1 godzina + cena opon
i cos z grubej rury ... wlasnie dziaisj pracowalem nad wymiana skrzyni biegow 6.8 godziny + cena skrzyni biegow =$2000 +tax
To tak w skrocie, moglem cos pomylyc ale tak mniej wiecj ogarnolem chyba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...