Skocz do zawartości

Pierwsze Kroki W Usa .. (Emigracja) Do San Francisco


mariano85

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!!!!
Witam po powrocie z Polski. W sumie po 3 latach duzo sie nie zmienilo, moze co naprawde wpadlo mi w oczy to to ze jest wiecej drog expresowych. Wiec pierwsze dwa dni spedzilem w Wawie z moimi przyjaciolmi. Potem juz do rodzinnego mista, moj brat juz przylecial dzien wczensiej z Anglii on wiedzial o moim wczesniejszym przylocie ale dla mamy i taty to byl duzy szok, juz wiecej tak nie zrobie bo tata to o malo zawalu serca nie dostal lol Bylo super wkoncu ich przytulic i pogadac nie jak to zwykle na skypie hahah Pierogi tak jak pisalem wczensiej jadlem na sniadanie obiad i kolacje ruskie i z kasza na zmiane :)
Spotkalem sie z moimi znajomymi z ktorymi dorastalem, fajnie blo powspominac stare czasy poopowidac nowe historie bo wiekszosc z nich to teraz zony i dzieci wiec maja inne priorytety. Odwiedzilem kuzynow i najlepszych kolegow ze studiow. Bylem u doktora i sprawdzilem moja watrobe (USG) wyszlo ze jest wszystko ok. Wigilie spedzilismy tylko z bratem i rodzicami, w Boze Narodzenie przyjechali kuzyni! Brakowalo mi tego Polskiego jedzenia, i patrzenia na przepiekne Polki :) haha
Podsumowujac wyjazd byl za krotki, przydalo by sie jeszcze jeden tydzien min, nwet nie mialem czasu odwiedzic moja cala rodzine i znajomych :( I tutaj chcialem przeprosic sly6 z ktorym powinienem umowic sie na piwo no ale niestety nie bylo czasu za co Cie bardzo przepraszam! Fajnie bylo odwiedzic rodzine znajomych ale teraz USA jest moje miejsce, tutaj mam moich znajomych, niektorych traktuje nawet jak rodzine wiec nie bylo smutno wracac Mamy nowy 2016 rok nowe wyzwania nowe postanowienia! Zycze wszystkim jeszcze raz Szczesliwego Nowego roku i spelnienia wzystkich waszych noworocznych postanowien!!!

FLY 7 - Leczna kolo Lublina

P.s tutaj jest link do mojego nowego filmiku ale nie z Polski to zostawiam dla siebie :)
https://www.youtube.com/channel/UCkXNnIXzqhhowxkPGYsTn8g

ENJOY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI WALENTYNEK DLA NASZYCH PIEKNYCH KOBIET Z FORUM!!

Postaram sie cos naskrobac bo juz troche minelo od ostatniego. W pracy jak to w pracy raz lepiej raz gorzej, jeden miesiac super busy nastepny slow.. ale nie ma co narzekac! w przyszlym miesiacy wysylaja mnie na 2 dni skzolenia, wiec cos tam we mnie dalej inwestuja :) Sprawy sercowe to cos tam sie kreci, ale ja jakos niezdecydowany a po drugie jak juz sie z kim spotykam to ktos nowy sie pojawia i tak nijak!! Z ciekawszych rzeczy to bylem ostatnio na zawodach rodeo, i powiem szczerze ze bylo callkiem fajnie (cos nowego) fajne doswiadzczenie ogladac na zywo! Nie tam ze interesuje sie footbolem ale ze to bylo 50 Super Bowl i to w Kaliforni to nie moglem przegapic przedstawienia w San Francisco. Na dole wstawie link z mojego nowego filmiku!!
Z gorszych rzeczy to.. zgubilem wczoraj na imprezie moje ID i Karte kredytowa, musialy mi wypasc z portfela bo trzymalem je razem. A to ze trzezwy to ja nie bylem to swoja droga... wkazdym bac razie Karte kredytowa odrazu zablokowalem juz nowa jest w drodze ale co z ID? ile sie czeka w dmv na nowa i ile to kosztuje?
A tu pytanie z innej beczki Ciekawy jestem czy ktos z forum kto wygral Zielona Karte przeprowadza/dzil sie do Kaliforni?


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do DMV i zapytaj - "I lost my driver's license, what do I do?". W systemie Ciebie mają, włącznie z aktualnym adresem o ile zgłosiłeś do nich po przeprowadzce, więc nie powinni stawiać wielkich trudności. Powiedzą też jakich identyfikacji wymagają - zielona karta, ss#, itp. Filmik z San Francisco super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...