Skocz do zawartości

Pierwsze Kroki W Usa .. (Emigracja) Do San Francisco


mariano85

Rekomendowane odpowiedzi

Cisza na forum chyba kazdy przygotowuje sie na Halloween! Male przypomnainie ze zyje lol (jak to jeszcze kogos obchodzi i tu czasem zaglada)

Troche te wysokie ALT mnie przestraszylo, nawet przestalem przez miesiac pic alkochol, sode. no ale te drugie badania juz wyszly duzo lepsze wiec troche mi humor poprawilo, jak bede w Polsce to sobie zrobie dokladen USG! No i wlasnie .... juz tylko 1,5 miesiaca i wylot na 9 dni do Polski!!! juz sie nie moge doczekac aby po prawie 3 latach zobaczyc rodzicow, brata i znajomych !!! kupa czasu :( No i Polskie jedzenie hmm pierogi i sernik to na kazdy posilek bede jadl!!! Juz pomalu odliczam czas :) Chcialem sobie wyrobic nowy paszport bo w Polsce bo duzo taniej ale mamy taki nakaz ze ja musze osobiscie odebrac, a ze bede tylko na 9 dni to niestety za krotko! Wiec bede musial jakos w przyszlym roku do Los Angeles pojechac koszt $116 + koszty przesylki $12 wiec nie ma az takiej tragedi! W zyciu prywatnym calkiem ok, jakies dziewczyny sie przewijaja wiec nie ma zle. W pracy tak ooo troche slabo ten miesiac nie ma za duzo pracy ludzie chyba oszczedzaja pieniadze na swieta :( W Sobote Halloween postanowilem ze bede Clark Kent (superman) ...wiem nic szczegolnego! I za miesiac moje urodziny!!!!! w planach jest skok spadochronowy ale to wszystko zalezy od pogody :) mam nadzieje ze wyjdzie!!

wstawilem moj nowy filmik:

https://www.youtube.com/channel/UCkXNnIXzqhhowxkPGYsTn8g

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

30 Lat minelo jak jeden dzien....... uffffffff wiec 30 listopada byly moje 30 urodziny! Kto by pomyslal?! minelo jak z bicza strzelil! Mowia ze po 30 to i metabolizm gorszy, ze siwe wlosy sie pojawiaja, zmarszczki ......uuuuuuu nie wiem czy ja to wszystko wytrzymam!! hahaha

Imprezka byla, nic specialnego bo co tu swietowac lol ok 12 moich najblizszych znajomych duzo jedzeni no i wodki! Na moje 30 urodziny mialem skakac ze spadochronu z moim ziomkiem ale pogoda narazie srednio dopisuje i nie wiem czy nie bedziemy musieli tego przelozyc na marzec..... :(
Pozatym juz tylko za 2 tyg i wylatuje do Polski!!!!!!! nawet nie wiecie jak sie ciesze prawie 3 lata od kiedy widzialem moja rodzine , znajomych ahhhh juz niedlugo :) Pierogi i sernik na sniadanie, obiad i kolacje! MAm nadzieje ze tylko nie bedzie padoalo sniegu i ze nie bedzie strasznie zimno!
Jak tam minelo wasze Thanksgiving? Mimo ze Thanksgiving nie jest jeszcze "moim" swietem jestem tu dopiero 2 lata 8 miesiecy ale powoli wczowam sie w ta ich atmosfere! Ale dobrze jest miec paru dobrych znajomych amwrykanow ktorzy mieskzaja w poblizu i zawsze jak jest jakies swieto rodzinne to zaprosza do siebie do domu. I w tym roku Thanksgiving spedzilem w San Frnacisco z rodzina i przyjaciolmi mojego dobrego kolegi z Davis!
Tutaj mozecie obejzec sobie moj nowy filmik z SF

https://www.youtube.com/channel/UCkXNnIXzqhhowxkPGYsTn8g/videos

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hejka!!!! To moj ostatni post przed wylotem do Polski, jeszcze tylko 3 dni! We wtorek po pracy jade juz do San Francisco do moich znajomych, gdzie zostawie samochod a w srode rano oni odwioza mnie na lotnisko. Wiec nie bede musial martwic sie o korki czy sie spoznie itd. Juz jestem prawie spakowany, jedna walizka to same prezenty dla rodzinki i dla znajomych :) lol BTW mala uwaga co do black friday zakupow. Wiec chcialem kupic rodzicom ipad Air w Best Buy przed blac friday kosztowal $399 w black friday $320, 2 tyg po blac friday $299 :) czasami warto zaczekac Ale wracajac do tematu Juz nie moge sie doczekac. Moj plan pobytu: Czwartek przylot do wawy tam zostane do soboty spotkam sie ze znajomymi W sobote rano wyjazd do rodzicow! i i tam spedze caly tydzien! I tu mam niespodzianke dla was...Postaram sie spotkac w Lublinie na piwo se sly6 mam nadzieje ze wszytsko sie uda, nie moge sie dozcekac na to spotkanie bo to wlasnie on jak i wielu z was pomagalo mi od samego poczatku. Od samego poczatku mam tu na mysli skladanie podania o GC!!! Wiec jest za co dziekowac lol! Jak wszystko dojdzie do skutku to zdam relacje a puki co to Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...