Skocz do zawartości

Pierwsze Kroki W Usa .. (Emigracja) Do San Francisco


mariano85

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sie tak spotykasz z WIELOMA dziewczynami to ciezko bedzie Ci znalezc ten material.. A z ciekawosci to one wiedza o sobie nawzajem? ;p

No jak - ma tzw. back to back comparison.... Ile to osob bierze sobie jedna a po jakims czasie sie okazuje ze jest masa lepszych modeli na rynku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna30- ciesze sie ze filik sie podobal, pozdrawiam!

kzielu- ile to juz lat jestes w zwiazku malzenskim, tak z ciekawosci jak moge zapytac? A co do Twojego ostatniego komentarza to niby racja ale jak bym spotkal ta jedyna to juz na inne bym nie patrzyl... bynajmniej przez pierwsze pare lat :P
ilon- zle mnie zrozumialas, ja spotykam sie z kim to tlyko z jedna tylko jak po prau tyg wiedz ze nic z tego to nastepna ale nie tak ze pare na raz!

poazdrawiam :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kzielu- ile to juz lat jestes w zwiazku malzenskim, tak z ciekawosci jak moge zapytac? A co do Twojego ostatniego komentarza to niby racja ale jak bym spotkal ta jedyna to juz na inne bym nie patrzyl... bynajmniej przez pierwsze pare lat :P

Pamiętaj, że niektóre stany maja takie prawo, że po rozwodzie wrócisz do finansowego średniowiecza lub nawet ery kamienia lupanego. :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kzielu- ile to juz lat jestes w zwiazku malzenskim, tak z ciekawosci jak moge zapytac? A co do Twojego ostatniego komentarza to niby racja ale jak bym spotkal ta jedyna to juz na inne bym nie patrzyl... bynajmniej przez pierwsze pare lat :P

Mariano - troche juz jestem, uwierz mi tylko ze rzadko ktory facet przed 30-ka (albo i pozniej) wie co robi. Branie slubu wczesnie to jeden z wiekszych bledow (a w US - jeden z kosztowniejszych jak KaeR slusznie zauwazyl) ktore mozna zrobic. Daj sobie czas i sie nie spiesz - a przynajmniej pomieszkaj z dobrych pare miesiecy albo wiecej bo czesto (albo zawsze ;-) ) z tych pieknosci wychodzi pozniej potwor ;-)

A co do paru lat to sie absolutnie zgadzam :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariano - troche juz jestem, uwierz mi tylko ze rzadko ktory facet przed 30-ka (albo i pozniej) wie co robi.

+1

Kaer czy w tych stanach faworyzowana jest plec "piekna" bez wzgledu na wystepki, czy tez mozna liczyc na odrobine sprawiedliwosci przed obdarciem ze skory...? ;)

Po pierwsze rozne stany rozne prawo. Obecnie moje dwie znajome sie rozwodza w VA i musze powiedziec, ze to nie chodzi o plec, ale o sile. W jednym przypadku maz "oddalil sie" sie do innej kobiety, przestal placic za dom, wzial dobrego prawnika i szczescie jest jak w ogole do rozprawy od czasu do czasu dojdzie. Bierze poprostu na przetrzymanie, bo ma pieniadze. A znajoma sie wykrwawia finansowo, stracila dom, prace. Choc sad zasadzil przekazanie czesci wojskowej emerytury meza, to sobie wciaz maz pogrywa. Ale niestety moje znajome to sa dupy wolowe i tu jest pies pogrzebany, bo ja bym tych mezow puscil w skarpetkach a przynajmniej jednego z nich, ale w ich przypadku sa emocje, na poczatku byl szok i logiczne myslenie zupelnie nie wchodzilo w gre. Rozwod to koszt. Nawet jak cos sie otrzyma to prawnicy do tanich nie naleza. Jedna ze rozpraw trwa juz dwa lata, bo facet jest byly wojskowy i zanim sie wszystkie papiery przetocza to trwa. W gre wchodzi kilkadziesiat tysiecy dolarow.

Nie wiem czy sa to reprezentatywne przypadki. Wydaje mi sie, ze normalnie kobiety bylyby bardziej proaktywne i mialby jeszcze wsparcie rodziny. Ja mam poprostu takie znajome... :>

Jak jestes zainteresowany to mozesz wpisac wpisac najlepsze i najgorsze stany do brania rozwodu. Jak maz lub zona kogos zdradza to najlepiej sie przeprowadzic do Georgii. Jak jest dziecko to do CA, bo jest wysokie child support...

a przynajmniej pomieszkaj z dobrych pare miesiecy albo wiecej bo czesto (albo zawsze ;-) ) z tych pieknosci wychodzi pozniej potwor ;-)

Jest takie ludowe powiedzenie: Jak myslisz, ze kogos kochasz to z nim/nia zamieszkaj i zobacz czy Ci nie przeszlo...

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...