Skocz do zawartości

Pierwsze Kroki W Usa .. (Emigracja) Do San Francisco


mariano85

Rekomendowane odpowiedzi

hej, tyle razy sie zbieralem zeby napisac i zawsze COŚ... Nawet niezdawalem sobie sprawy ze moj ostatni post byl z konca lutego :(
Musialem az zerknac w telefon na zdjecia co sie wydarzylo w tym czasie w miare ciekawego zeby wam napisac! Ale zaczne z innej beczki, postanowilem ze w tym roku zrobie moja najlepsza forme (bodybuilding) na lato! Zaczalem moja diete od polowy lutego i data ostateczna bylo maj 28th Byla to data na memorial day weekend gdzie wszyscy studenci z Davis wyjezdzaja na houseboats na lake Shasta (kto nie wie co to zerknij na moje filmiki houseboats 2015) Chcialem zobaczyj jak daleko moge pchnac moje cialo, z dobrym treningiem i dieta! Sorry ze moze zanudzam ale powiem szczerze ze to pochlonelo wiekszosc mojego czasu przez te ostatnie pare miesiecy! Nie mialem zielonego pojecia jak trudno bedzie utzrymac diete, bo tyle dobrego jedzenia do okola, wazenie jedzenia na kazdy posilek, trening, trening i jescze reaz trening, czasami i 2 razy na dzien bo cardio! Niskie carbs spowodowalo ze przez ostatni miesiac czulem sie jak kobieta z okresem ( nie ublizajac nikomu) zero humory albo jeszzce gorzej ze jednego dia super drugiego mialem dola, brak sil, chodzilem glodny. Juz sie mialem, poddac, ale jakos z lepszym czy gorszym skutkiem wytrwalem. Nawet poprosilem moja znajoma zrobila mi sesje zdjeciowa bo musialem to upamietnic. Jak juz bede mial zdjecia i bede zadowolony to moze wstawie jedno!
Co do houseboats to bylo spoko 3 dniowa impreza na jeziorze, za pare tyg zobie filmik to sobie sami zobaczycie!
AAAAAaaaaaa byl bym zapomnial..... w 5 kwietnia minelo 3 lata jak przeprowadzilem sie do USA :):)
W pracy wszystko po staremu, ale powiem szczerze ze w tym miesiacu planuje aplikowac na pare stanowisk, Musze cos zmienic bo w tej pracy gdzie jestem to zarobki nie sa jakies wymiatajace, nie ma bardzo mozliwosci na podwyzke A mysle ze juz zdobylem troche doswiadczenia jezyk podszlifowalem troszki, wiec czas na zmiany, , bede do was mial pare pytan ale cos blizej powiem za ok 2 tyg!
W zyciu osobistym to nic ciekawego, co weekend jakis wypad na imprezke, cos tam zawsze sie wyrwalo ale NIC zeby material na zone LOL
A teraz wy powiecie ze impreza to zle miejsce na szukanie zony... WIEM, wiec inna historia jak co kazda niedziele bylem w kosciele i bardzo czesto widze taka ladna wydaje sie skromna dziewczyne, i tak sie zdarzylo ze ostatnio siedziala obok mnie zagadalismy chwile potem po kosciele troche dluzej zaprosilem ja na deser. ale to juz byla godzina 8pm ona niestety musiala sie isc uczyc, ale poczatek dobry hahah! Co wiecej... Pod koniec czerwca przylatuje do mnie znajoma ze Szwecji, a w Lipcu lece do Las Vegas na weekend ale o tym wiecej szczegolow napisze innym razem!
Pamietam jak kiedys, kiedys, kiedys pytalem was o karte kredytowa zeby zbierac punkty! I wkoncu zalozylem sobie Chase Sapphire rewards mieli promocje ze jak wydam przez 3 mc $4000 to dostane 50 tys pkt Tylko pomyslaem na co ja wydam 4tys przez 3 miechy ja takie pieniadze to na rok wydaje hahaah Ale jednemu koledze kupilem mcbooka innemy 4 opony sobie insurance na car zaplacilem za caly rok. komus cos jeszcze i jakos sie udalo! wiec zbieram punkty na nastepny urlop zeby dostac lot za free!
u mnie prawie 12am juz nie chce mi sie myslec co tam jeszcze wiecej u mnie i tak zanudzilem sporo!
Tutaj dodalem jakis nowy filmik i w ciagu 3 tyg pwoinno byc dwa nowe!

https://www.youtube.com/channel/UCkXNnIXzqhhowxkPGYsTn8g

Fly 7 - WITAM W KALIFORNI!!! Zycze wszystkiego dobrego! Mam nadziejze ze sie jakos zobaczymy! Pisz na forum co tam u Ciebie jak Ci sie podoba LA
Pozdrawiam!

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku miesiecy robilam dosc sporo treningow i w ogole, ale jakos ciezko mi jakakolwiek diete utrzymac. Podziwiam wszystkich ludzi ktorzy sa w stanie sie trzymac rozpiski bez zadnego oszukiwania, wiec gratki. Ja to zawsze zjem cos, czego nie powinnam, a pozniej sobie tlumacze, ze po co mam sie tak ograniczac, jak nie chce robic zadnej formy na scene. Moze do nastepnego lata zrobie cos konkretniejszego, w tym roku juz nie zdaze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dublin and Jackie ja mialem na mysli "nowy= z 3 tyg temu" czyli video z "Dam with Waterfall - Auburn CA April '16 " sorry za zamieszanie!
Ale mam juz material na dwa nowe filmiki ktore powstana w najblizszych 2-4 tyg, to edytowanie i wybieranie najlepszych kawalkow to jednak troche zajmuje, wiec jak mam tylko chwile to popracuje nad nimi!
ilon Tylko ten co kiedys byl na diecie i ja nie mowie tutaj ze dieta tzn ja nic nie jeadlem, ja jadlem sporo ale to wszysko bylo zdrowe i liczone kalorie! Ja tez naprawde podziwiam zawodowcow, ludzi ktorzy przygotowuja sie dwa razy do roku do powaznych zadowod bo to naprawde jest wyzwanie. Ale z drugiej strony ja sobie tlumacze ze Ci ludzie to PRO ... silownia to ich praca! nie musza sie martwic o jedzenie/ gotowanie, bo firmy im dostarczaja odrazu wyliczone kaloorie w posilkach, o to zeby wstac o 7 do pracy tylko oni wstaja o 7 i ida biegac! No ale to juz inna historia! Ja dalem z sibie co moglem! Teraz cchce normalnie jesc to co lubie :)
pozdro i ide pracowac nad filimkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiem ze to juz troche minelo, ale chailem pogratulawac WSZYSTKIM z formum ktorym udalo sie wylosowac GC- powodzenia na rozmowach!

Pisalem w moim ostatnim poscie ze czas na jakies zmiany, no i moze tu was zaskocze ale mysle o wstapieniu Do Air Force albo Armii!
W mojej pracy Volkswagen Dealership - mechanik (dla tych ktorzy nie wiedza) nie ma zadnej mozliwosci awansu, praca jest niestabilna, czesto koczy sie tak ze wysylaja mnie wczesniej do domu bo nie ma pracy, moj shop formem to w zaleznosci jaki ma humor czasami jest super cool czasmi..., w pracy oczywiscie jest hierarchia, shop formen daje najlepsze roboty starszym a potem ja (chociaz nie moge narzekac ostatnie pare miesiecy jest calkiem ok z tym) moj menager jest ok (kobieta) ale, ona slucha sie shop formen co on powie to tak ma byc! Zarobki: w granicach 45-$50tys na rok w Californi to nie jest tak duzo Dla singla to ok, i odlozyc idzie i na wakacje starczy. Ale jak juz by byla rodzina to cienko by bylo! Tak samo za wszytskie benefity musze placic ok $250 za miesiac. Inna sprawa to czas sie wyprowadzic z Davis.. to jest urocze studenckie miasteczko ALE.. jak wiecie (czytaj posty z przed dwoch lat) wize sie to z wieloma bolesnymi dla mnie wspomnieniami. Mam tu wielu znajomych, choc wiekszosc z nich juz graduate i sie wyprowadzila jest garsta 8 osob ktore moge przyznac ze sa dla mnie jak rodzina i to jak bym sie wyprowadzil to za nimi tesknil bym najbardziej! Jedyna dobra/zla rzecz to to ze z nikim nie ejst zwiazany ze nikt mnie nie trzyma, nie ogranicza wiec moge robic co chce! Mam 30 lat, czas na jakies zmiany bo puki co to nie jest to o czym marze!
Do szczegolow! .. bylem na rozmowie z rekrutantem z Armii wstepnie bym sie kwalifikowal, musze podejsc do testu ASVAB i po tym tescie by mi przydzielili gdzie bym poszedl Moje Master's by mi pomogly wiec nie zaczal bym od najnizszego stopnia, ale on to dokladnie mi sie wytlumaczyl bo sam chyba nie wiedzial jak to jest! Tereaz powtarzam sobie Matematyke i Verbal do testu, tak zeby pujsc troche przygotowanym i nie marnowac ich i mojego czasu! Ostatnio dwowiedzialem sie ze wiekowo kwalifikuje sie do Air force wiec do nich zajde jakos w przyszlym tyg i dwoiem sie co oferuja! Co do szczegolow to chailbym dostac sie na mechanika (samochodow, samolotow) , potem pojsc do szkoly oficerskiej itd.
Ogolnie to chcialem zapytac forum czy macie jakies szczagoly czy ktos ostatnio dostawal sie do Armii/Air Force a moze proponowalibyscie Navy? Jak to wyglada od strony technicznej? Czy ktos moglby sie wypowiedziec w tym temacie? Ja mam skonczone master's of automotive and energy technology. Jak wy to widzicie? Czy jest wogole sens?

Co do twoich filmikow to super sie je oglada, chcialbym zobaczyc jeden tak z normalnej perspektywy jak np ktos odp na twoje pytania lub cos podobnego bez podkladu muzycznego, ala dailyvlog.

Tez bym chcial Ale ja nawet nie mam czasu zeby edytowac tych filmikow a co mowic o daily vlogach. To naprawde zajmuje sporo czasu!

Wstawilem nowe filmiki

https://www.youtube.com/channel/UCkXNnIXzqhhowxkPGYsTn8g

Enjoy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Hej, troche czasu juz minelo wiec trzeba by bylo temat odswierzyc bo wkoncu usunal watek :P
W poprezdnich watkach pisalem ze mysle nad pojsciem do Armii albo AF, moje plany sie nieco zmienily ze wzgelu na to ze rozmiawialem z paroma osobami na to jak to tam jest na dzien dzisiejszy jestem na NIE!

Ogolnie u mnie wszystko dobrze, Lato minelo szybo ale bylo calkiem ciekawe, moja znajma ze Szwecji oraz znajomy polski konsul z Kanady przyjechali mnie odiwedzic, wiec troche pozwiedzalismy i poimprezowalismy. Potem polecialem do Las Vegas gdzie odbyly sie Mistrzistwa Swiata w Mix Martial Art gdzie moj bardzo dobry znajomy z rodzinnego miasta gdzie razem zaczynalismy trenowac byl trenerem kadry, a kolezanka brala udzial w zawodach gdzie zdobyla 2 miejsce!!! Potem pod koniec sierpnia z moimi kolegami polecielismy na Hawaje - Oahu, jeszzce nigdy tam nie bylem, naprawde jak ktos bedzie mial okazje to naprawde polecam, przepiekne widoki. Nie wiem czy chcialbym tam mieszkac na stale, ale na pare miesiecy napewno bylo by fajnie tam pomieszkac! Spotkalem sie tam jedna z moich znajomych ktora poznalem w Davis ona zaraz jak skonczyla studia wyprowadzila sie tam i po roku czasu mowi ze jej sie teskni do Californi i chce wracac! I to chyba na tyle z ekscytujacych momentow lata 2016 ... reszta to praca, sika, weekend, praca silka, weekend, reapet...
A tak na serio to w zyciu prywatnym nic sie nie zmienilo dalej singiel, spotykam sie z wieloma dziweczynami ale to nic konkretnego, nic co by moglo byc materialem na zone :( Ale nie poddaje sie napewno tam gdzies na mnie czeka LOL Pozdrawiam wszystkich na forum w szczegolnosci - sly6 ktory zawsze cos napisze na priv
pozdro!!

A tu macie link do moich nowych filmikow z Las Vegas, Grand Canyon i Hawaii

https://www.youtube.com/channel/UCkXNnIXzqhhowxkPGYsTn8g

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...