Skocz do zawartości

Pierwsze Kroki W Usa .. (Emigracja) Do San Francisco


mariano85

Rekomendowane odpowiedzi

hej witam wszytskich po dlugiej przerwie! Obiecalem sobie dzisiaj ze juz bez zadnych wymowek napisze cos na forum bo troche czasu minelo! Niepamietam nawet o czym ostatnio pisalem ale bylo to chyba w pazdzierniku! od czego by tu zaczac... Praca, dalej praceuje dla Volkswagena powiem szczeze ze ostatnio po tych wydazeniach z silnikami diesel troche ruch nam sie zmniejszyl, ale pomalu wraca do normy. Chyba pisalem wam ze aplikowalem do Tesli ale nic narazie od niech nie slyszalem. Zycie prywatne, no i tutaj chyba najwieksze zmiany. wkoncu poznalem osobe dla ktorej zostawielm moje kawalerskie zycie, puki co jestesmy razem od grudnia wszystko uklada sie super nawet juz na 90% zamieszkamy razem od wrzesnia, ale to spowodowane jest bardziej tym ze jej i moi wspollokatorzy sie wyproawdzaja wiec zadecydowalismy ze sprobujemy zamieszkac razem!. Z wiza turystyczna dla mojej mamy narazie sprawa stoi, po tym jak Trump wygral to nie wiem czy jest latwiej wize dostac czy trudniej ale zdecydowalismy na chwile sie wstrzymac i zibaczyc co sie bedzie dzialo (co wy myslicie o tym?)
W tym roku mam plan przyleciec do Polski jeszcze nie wiem kiedy ale musze odwiedzic rodzicow! 
Na moim kanale mam chyba 2 nowe filmiki jak ktos jszcze nie widzial to mozecie zerknac
Pozdrawiam serdecznie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

hej co tam slychac na forum? 
Maly update dzisiaj z mojego skromnego zycia, jest pare nowinek wiec chcialem sie podzielic z wami. To forum to jak moj pamietnik LOL, za parenascie lat jak tu zajze to bedzie smiesznie poczytac te bzdury, no ale do rzeczy.  W pracy wszystko OK, w czwartek i piatek wysylaja mnie na kolejne szkolenie. Od Tesli nic nie slyszalem :/  W Piatek bedzie dla mnie szczegolny dzien, moja najlepsza przyajciolka bieze slub w San Francisco na ktory oczywiscie jade! A szczegolny dla mnie i dla was po czesci tez bo ja Ta osobe poznalem tutaj na forum!!!!! Przed przyjazem do SF ona przez emaile bardzo duzo pomogla mi z roznymi malymi i wiekszymi sprawami. A jak juz sie tu przeprowadzilem to sie spotkalismy no i do dzisiaj przyjezdzamy do siebie na weekendy. Niedlugo wstawie filmik z naszego wspolnego wyjazdu do Point Reyes to sobie zobaczycie. Pozatym juz na 100% przeprowadzam sie do mojej dziewczyny we wrzesniu, wszystko uklada sie super, jestem bardzo szczesliwy!!! W lipcu razem z nia lecimy na dwa tygodnie Do Azji, Najpierw do Japoni, potem Tajwan i Filipiny! Bilety juz zabukowane hotele tez teraz tylko planowac co tam zwiedzac!
No i najwazniejsze, Zabukowalem Bilety do Polski!!!!!!!!!!  Przylatuje w Listopadzie, bo sa mjego taty 60 urodziny! Udalo mi sie znalesc bilet za $630 i w drodze powrotnej mam 24 godzinny stopover w Dublinie wiec szykuje sie male zwiedzanie :D Tym razem rodzicow powiadomilem o moim przyjezdzie. nie bede robil niespodzianek tak jak ostatnio co moj tata o malu zawalu nie dostal jak mnie zobaczyl! Moj brat przylatuje z Angli w tym samym czasie wiec nie moge sie doczekac zeby ich zobaczyc!!!  
To chyba tyle z wazniejszych rzeczy, spoznione ale szczere zyczenia Wielkanocne 
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super mariano, że Ci się dobrze układa! Zaciekawiłeś mnie tą forumową przyjaźnią ;)

Fajnie, że lecisz do rodziców, dobrze, że bez niespodzianek, nie dziwie się tacie, że o mało zawału nie dostał :D

Edytowane przez haneczka019
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...