Skocz do zawartości

Pierwsze Kroki W Usa .. (Emigracja) Do San Francisco


mariano85

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Witam, zgadnijcie gdzie za pare godzin wylatuje???
17 godzinny lot, 3 przesiadki i jestem w Polsce na Okeciu :) Potem tylko bus na Dworzec Glowny gdzie czeka mnie 2 godzinna przejazczka busem do Lublina, no i tam juz tata mnie odbierze i juz tylko 35 min drogi do Lecznej! Wiem ze troche tej podrozy jest, ale nie ma co sie przejmowac! Zobaczyc rodzicow, brata, przyjaciol, Polskie jedzienie - WARTO!!!!!  
Spakowany juz jestem, bilety, nowiutki paszport wyrobiony tutaj w Californii, zielona karta, kasa. no i prezenty gotowe wiec mam chyba wszystko!! 
Lece niestety sam, bo moja dziewczyna uczy sie na Grudniowy test, no i nie moze opuscic praktyk w szpitalu. Nastepnym razem ja wezme w Lato kiedy bedzie ladna pogoda to pozwiedzamy gory i morze! Ciesze sie bardzo na wylot, ale jakos chyba nie dochodzi do mnie ze to juz za pare godzin, moze jak bede juz w wawie i jak wyjde z lotniska to dopiero mnie "uderzy" ze ja naprawde jestem w Polsce, a puki co to mam nadzieje ze wszystko spakowalem!
Relacje zdam po powrocie.
A puki co to mozecie zobaczyc moje nowe filmiki na YT z Tajwanu i Filipin Link macie na dole

Pozdro

 

  • Like 1
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam wszystkich! Jestem nową użytkowniczką, znalazłam to forum szukając informacji, jak ludzie sobie radzą po wygranej w loterii wizowej, bardzo miło czyta mi się Wasze opowieści, zwłaszcza mariano85 :) Łęczna to całkiem niedaleko mojego miasta :) fajnie czyta się, jak na początku ludzie są pełni obaw, a później wszystko super się układa. Emigracja do Stanów to zawsze było moje marzenie, kiedyś nawet studiowałam amerykanistykę,  jednak życie potoczyło się troszkę inaczej niż planowałam i póki co jestem w Polsce, razem z mężem i synem, a pracuję jako technik farmaceutyczny.

Syn podobnie jak ja ma hopla na punkcie USA, chciałby pojechać do San Francisco :)  Może kiedyś nam się uda :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...